Refferal odkazy

O refferal odkazech


Registrací do P2P portálů lze v mnoha případech získat drobný peněžní bonus navíc. Tento bonus je hrazen portálem a odměněn bývá jak investor, tak doporučující strana. Důvod je jednoduchý, P2P portály dobře vědí, že záleží na každém uživateli a upřímné osobní doporučení je ta nejlepší reklama. Registrací nového investora dochází k win-win-win situaci. P2P portál získá nového člena a doporučující i doporučovaný obdrží drobný peněžní bonus navíc. Níže najdete aktuální seznam všech refferal odkazů. Když na odkaz kliknete a následně projdete registrací bonus by se měl po splnění podmínek daných portálem připsat.


P2P fórum bude vždy nekomerční. Nikde a nikdy tu nenajdete žádné otravné reklamy či banery. Jedinou formou získávání prostředků je stránka, kterou právě pročítáte. Spousta uživatelů vnímá podobné odkazy jako parazitování, proto bych chtěl nově registrujícím nabídnout rozumné alternativy, jak s odměnou pro doporučujícího naložit.


  • Registrací skrze níže uvedené odkazy podpoříte toto fórum a jeho další vývoj.
  • Nebo můžete podpořit zcela konkrétního uživatele fóra skrze toto vlákno.

Za vědomou registraci ať už skrze následující odkazy či někoho jiného mockrát děkuji.


Seznam portálů s bonusem pro investora


Mintos

- 1% ke každé investici po následující 3 měsíce. Bonus se přičítá vždy na konci měsíce. Výpočet výše bonusu závisí na tom, který den je uskutečněn vklad. 1. dne v měsíci (částka pracuje celý měsíc) obdrží investor celé 1%. 15. den v měsíci obdrží pouze polovinu bonusu.

Registrační odkaz: https://c.trackmytarget.com/bhp0kw?idfa=forum


Bondora

- 5EUR k nové registraci.

Registrační odkaz: https://bondora.com/ref/BO375AK11


EstateGuru

- 0,5% ke každé investici po následující 3 měsíce.

Registrační odkaz: https://estateguru.co/login/auth?userPromotionCode=EGU63703


Lendy (Saving Stream)

- 50 liber k prvnímu vkladu 1000 liber.

Registrační odkaz: https://lendy.co.uk?a=33086957
Další užitečné odkazy


TransferWise

- V souvislosti se zasíláním financí na jednotlivé portály je nutné obejít SEPA platby. Jsou drahé a využitím tohoto portálu lze uspořit 2-5% z hodnoty transakce. Přikládám registrační odkaz, kde by měl uživatel získat první převod zdarma. Registrační odkaz: http://transferwise.evyy.net/c/395217/26105/985