Refferal odkazy

O refferal odkazech


Registrací do P2P portálů lze v mnoha případech získat drobný peněžní bonus navíc. Tento bonus je hrazen portálem a odměněn bývá jak investor, tak doporučující strana. Důvod je jednoduchý, P2P portály dobře vědí, že záleží na každém uživateli a upřímné osobní doporučení je ta nejlepší reklama. Registrací nového investora dochází k win-win-win situaci. P2P portál získá nového člena a doporučující i doporučovaný obdrží drobný peněžní bonus navíc. Níže najdete aktuální seznam všech refferal odkazů. Když na odkaz kliknete a následně projdete registrací bonus by se měl po splnění podmínek daných portálem připsat.

  • Registrací skrze níže uvedené odkazy podpoříte toto fórum a jeho další vývoj.
  • Nebo můžete podpořit zcela konkrétního uživatele fóra skrze toto vlákno.

Za vědomou registraci ať už skrze následující odkazy či někoho jiného mockrát děkuji.


Seznam portálů s bonusem pro investora


Mintos

- 1% ke každé investici po následující 3 měsíce. Bonus se přičítá vždy na konci měsíce. Výpočet výše bonusu závisí na tom, který den je uskutečněn vklad. 1. dne v měsíci (částka pracuje celý měsíc) obdrží investor celé 1%. 15. den v měsíci obdrží pouze polovinu bonusu.

Registrační odkaz: https://c.trackmytarget.com/n390a3


Bondora

- 5EUR k nové registraci.

Registrační odkaz: https://bondora.com/ref/BO375AK11


EstateGuru

- 0,5% ke každé investici po následující 3 měsíce.

Registrační odkaz: https://estateguru.co/login/auth?userPromotionCode=EGU63703


Lendy (Saving Stream)

- 50 liber k prvnímu vkladu 1000 liber.

Registrační odkaz: https://lendy.co.uk?a=33086957
Další užitečné odkazy


TransferWise

- V souvislosti se zasíláním financí na jednotlivé portály je nutné obejít SEPA platby. Jsou drahé a využitím tohoto portálu lze uspořit 2-5% z hodnoty transakce. Přikládám registrační odkaz, kde by měl uživatel získat první převod zdarma. Registrační odkaz: http://transferwise.evyy.net/c/395217/26105/985