Pozvánky na Zonky

.
web: www.zonky.cz
sollar
Moderátor
Moderátor
Silver pen
Silver pen
Reputace: 70
Kontaktovat uživatele:

Pozvánky na Zonky

Příspěvekod sollar » 16 srp 2016, 22:40

Toto téma tu mělo být už dávno. :oops:

Konečně jsem úspěšně prohledal svou elektronickou korespondenci a našel pozvánky na Zonky. Snad nás tu bude víc jako Saraph. ;)
Kdo bude mít zájem ,ať napíše zde na fórum. Mail zadávejte bez @ ,ale ve tvaru xxx(zavináč)xxx.xxx (SpamBoti prohledávají všude....díky za upozornění Joshuo :geek: ).
Doufám, že zájemci potom pomůžou s registrací i ostatním a přispějí taky trošku do diskuze.

Saraph
Moderátor
Moderátor
Silver pen
Silver pen
Reputace: 54
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozvánky na Zonky

Příspěvekod Saraph » 17 srp 2016, 07:01

Doufám, že zájemci potom pomůžou s registrací i ostatním a přispějí taky trošku do diskuze.

V toto taky doufám. Už mohu poslat jen poslední pozvánku ze tří, ale každá z těchto tří může vyrobit tři další. Mám maily těch dvou lidí, kterým jsem poslal, tak je třeba za nějakou dobu zkusím požádat, zda by se alespoň nepodělili o zkušenosti, neudělají-li to sami.

Tharacus

Příspěvekod Tharacus » 18 srp 2016, 15:36

Mohl bych dostat jednu pozvánku na mkoch<zavinac>centrum.cz?
Předem děkuju!

sollar
Moderátor
Moderátor
Silver pen
Silver pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sollar » 18 srp 2016, 18:39

Tharacus píše:Mohl bych dostat jednu pozvánku na mkoch<zavinac>centrum.cz?
Předem děkuju!

Pozvánka poslána. Teď jen čekat. :)

Hanka

Příspěvekod Hanka » 23 srp 2016, 14:58

Také bych ráda poprosila o pozvánku, chtěla bych zkusit jak to funguje. Děkuji o.k.hanicka...

sollar
Moderátor
Moderátor
Silver pen
Silver pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sollar » 23 srp 2016, 21:36

Hanka píše:Také bych ráda poprosila o pozvánku, chtěla bych zkusit jak to funguje. Děkuji o.k.hanicka...

Pozvánku posílááám... Hodně dobrých investic na Zonky a doufám,že pomůžete tady i ostatním....

Sem

Příspěvekod Sem » 30 srp 2016, 10:32

Dobrý den, mohu také požádat o pozvánku? Děkuji

Sem

Příspěvekod Sem » 30 srp 2016, 10:33

Sem píše:Dobrý den, mohu také požádat o pozvánku? Děkuji

Ještě email: rudolf.holec zavináč email.cz

davidn

Příspěvekod davidn » 30 srp 2016, 10:50

Dobrý den,

můžu poprosit o pozvánu na mail david.nasel(zavináč)gmail.com?

Díky moc,

DN

Saraph
Moderátor
Moderátor
Silver pen
Silver pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Saraph » 30 srp 2016, 19:38

Rudolfovi už pozvánku někdo poslal, Davidovi jsem poslal svou poslední. Budeme rádi, když i vy pozvete další lidi, ideálně tady na fóru. ;)

deepman
Reputace: 1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod deepman » 30 srp 2016, 21:17

Ptal jsem se na Zonky, kdy budou vpuštěni další investoři. Prý začátkem tohoto týdne. Pokud jsem zde získal "pozvánku", přijde mi už tedy nyní pozvánka od Zonky, abych se mohl registrovat, nebo i zde je nějaký seznam čekatelů?

Saraph
Moderátor
Moderátor
Silver pen
Silver pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Saraph » 30 srp 2016, 21:27

deepman píše:Ptal jsem se na Zonky, kdy budou vpuštěni další investoři. Prý začátkem tohoto týdne. Pokud jsem zde získal "pozvánku", přijde mi už tedy nyní pozvánka od Zonky, abych se mohl registrovat, nebo i zde je nějaký seznam čekatelů?

Pokud jsi pozván, pak už žádnou další frontu nečekáš. Přijde pak mail pravící něco jako „známý vás pozval...“

sollar
Moderátor
Moderátor
Silver pen
Silver pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sollar » 30 srp 2016, 22:29

Saraph píše:Rudolfovi už pozvánku někdo poslal, Davidovi jsem poslal svou poslední. Budeme rádi, když i vy pozvete další lidi, ideálně tady na fóru. ;)

Ahoj Saraph,

byl jsi rychlejší... ;)
Já mám ještě jednu pozvánku a doufám, že tím toto téma neumře a bude tu víc lidí,kteří chtějí pomoci druhým na Zonky...(né vydělávat na pozvánkách)

svagi
Reputace: 1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod svagi » 31 srp 2016, 01:47

Zdravím,
přináším své zkušenosti s registrací na zonky.cz.

16. srpna jsem se zaregistroval a dle počítadla jsem byl 3633. v pořadí. 18. srpna se mi podařilo získat pozvánku - prý trvá i týden než dorazí. Dnes je 31. srpna a pořád nic. Nicméně v pořadníku jsem se posunul na 2625. místo.

UPDATE:
Tak až dnes 14. září přišla konečně pozvánka.
Naposledy upravil(a) svagi dne 14 zář 2016, 20:11, celkem upraveno 2 x.

Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » 06 zář 2016, 08:45

sollar píše:
Hanka píše:Také bych ráda poprosila o pozvánku, chtěla bych zkusit jak to funguje. Děkuji o.k.hanicka

Pozvánku posílááám... Hodně dobrých investic na Zonky a doufám,že pomůžete tady i ostatním....

Děkuji za zaslání pozvánky, ale bohužel nepřišla. Na zonky jsem se zaregistrovala klasicky přes jejich stránky a jsem v pořadí. Co jsem ale na email dostala je několik nabídek na investování a spamů v různých jazycích. Proto jsem požádala o smazání mého příspěvku s kontaktem. Děkuji

sollar
Moderátor
Moderátor
Silver pen
Silver pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sollar » 06 zář 2016, 09:01

Návštěvník píše:
sollar píše:
Hanka píše:Také bych ráda poprosila o pozvánku, chtěla bych zkusit jak to funguje. Děkuji o.k.hanicka...

Děkuji za zaslání pozvánky, ale bohužel nepřišla. Na zonky jsem se zaregistrovala klasicky přes jejich stránky a jsem v pořadí. Co jsem ale na email dostala je několik nabídek na investování a spamů v různých jazycích. Proto jsem požádala o smazání mého příspěvku s kontaktem. Děkuji

Zdravím...

Na Zonky učiním dotaz,kde to vázne...
Jestli jde o Váš mail, tak jej z příspěvků vymažu. Váš mail
o.k.hanička..atd. (tak jsem ho registroval u Zonky,jestli je to správně),
jsem zadal do vyhledávače a vychrlilo mi to dost odkazů s plným zněním mailu,tak si myslím,že spamy můžete mít i z jiných zdrojů...hmmm

sollar
Moderátor
Moderátor
Silver pen
Silver pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sollar » 06 zář 2016, 09:25

Hanka píše:

Zonky momentálně nepouští nové investory,ale byla jste zařazena na začátek fronty....asi vás bude víc...

Saraph
Moderátor
Moderátor
Silver pen
Silver pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Saraph » 06 zář 2016, 10:03

Návštěvník píše:
sollar píše:
Hanka píše:Také bych ráda poprosila o pozvánku, chtěla bych zkusit jak to funguje. Děkuji o.k.hanicka

Nevím, jestli náhodou není problém v tom, že byla pozvánka poslána na ten samý mail, který už čeká ve frontě. Když jsem dostával pozvánku já, ten dotyčný mi doporučil, abych poskytl jiný mail, než se kterým čekám ve frontě. Stejně se mi to zdálo jen jako spekulace, ale něco na tom možná bude. Máte s tímhle někdo zkušenost?

Josef

Příspěvekod Josef » 06 zář 2016, 18:15

Dobrý den, taky bych chtěl poprosit o registrační kód. Děkuji
E-mail: pepa.tornado

sollar
Moderátor
Moderátor
Silver pen
Silver pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sollar » 06 zář 2016, 23:25

Josef píše:Dobrý den, taky bych chtěl poprosit o registrační kód. Děkuji
E-mail: pepa.tornado

Zdrávím a posílám pozvánku na Zonky ,ale budete si muset počkat. S pozvánkou jste sice automaticky zařazen na začátek fronty, ale jak jsem zmínil, teď nepouštějí nikoho.
Mail jsem upravil proti spamu.

Zpět na „Zonky“