Bulkestate


K diskusím: Afranga; Bondora; Bulkestate; Esketit; EvoEstate; Fundingsecure; Grupeer; Lendy/Saving Stream; Moncera; Peerberry; Robo.cash; Swaper; Twino; Viainvest; Viventor;
Uživatelský avatar
ch4
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 316
Registrován: 16 zář 2017, 20:52
Reputace: 154
Kontaktovat uživatele:

Bulkestate

Příspěvek od ch4 » 28 říj 2017, 10:31

V ramci teritorialni diversifikace ted zkousim Bulkestate (https://www.bulkestate.com/en/invest/), lotysska platforma investic jistenych realitami, je to novacek, zatim 6 projektu, 465 investoru ze 20 zemi.

Obrázek

Interface hodne jednoduchy, behem jednoho dne zvladnuto od registrace do potvrzene investice vse.

Prvni projekt, do ktereho jsem investoval jsou apartmany v Bulharsku, 35% LTV, doba cca 9 mesicu, 13,8 p.a. (https://www.bulkestate.com/en/invest/25 ... nd-resort/)

Dam vedet, jak to probehlo.

Mate nekdo jiny uz nejake zkusenosti s touto platformou?

Tady recenze jednoho bloggera (EN): https://alternativeinvestments.money/p2 ... te-review/
CZK:Fundlift,Bondster,Upvest,Fingood,RondaInvest
EUR:Estateguru,Bulkestate,Rendity
GBP:Ablrate,PropertyCrowd,Brickowner
Bonusy: viewtopic.php?f=40&t=134&p=2627#p2627

Uživatelský avatar
P2Pfórum
ownerP2P
Příspěvky: 12
Registrován: 22 čer 2020, 20:55
Reputace: 0
Bydliště: Neznámé
Kontaktovat uživatele:

Bulkestate – bonus

Příspěvek od P2Pfórum » 20 lis 2017, 14:25

Bulkestate – bonus k první investici

Platforma Bulkestate bohužel aktuálně pro nové investory bonus nenabízí. Odměněna je pouze doporučující strana.

Registrací níže podpoříte tento projekt a přidružené fórum.

Přejít na Bulkestate

Uživatelský avatar
ch4
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 316
Registrován: 16 zář 2017, 20:52
Reputace: 154
Kontaktovat uživatele:

Re: Bulkestate.com

Příspěvek od ch4 » 08 pro 2017, 10:22

Novy projekt: Riga, 14%, 70 LTV, 12M

https://www.bulkestate.com/en/invest/27-merkela-str-17/

Moje hodnoceni: do daneho projektu neinvestuju. LTV vychazi z potencialni teoretice budouci hodnoty, ne ze soucasne 56 000 EUR. Byt je ve spatnem stavu a rekonstrukce se muze prodrazit.

Pouceni: Doporucuji si precist odhad a prelozit v Google translate zakladni texty.
CZK:Fundlift,Bondster,Upvest,Fingood,RondaInvest
EUR:Estateguru,Bulkestate,Rendity
GBP:Ablrate,PropertyCrowd,Brickowner
Bonusy: viewtopic.php?f=40&t=134&p=2627#p2627

Uživatelský avatar
ch4
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 316
Registrován: 16 zář 2017, 20:52
Reputace: 154
Kontaktovat uživatele:

Re: Bulkestate.com

Příspěvek od ch4 » 13 dub 2018, 22:12

Uz jsem zacinal o tomto portalu jako jednom z nejistou budoucnosti (omezeny pocet projektu, omezene investice do portalu) a dnes zrovna poslali zpravu, ze vylepsili UI pro investory, hura! ;-)

I tak zustava bulkestate jednou z mych pocitove rizikovejsich platforem.
CZK:Fundlift,Bondster,Upvest,Fingood,RondaInvest
EUR:Estateguru,Bulkestate,Rendity
GBP:Ablrate,PropertyCrowd,Brickowner
Bonusy: viewtopic.php?f=40&t=134&p=2627#p2627

Uživatelský avatar
ch4
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 316
Registrován: 16 zář 2017, 20:52
Reputace: 154
Kontaktovat uživatele:

Re: Bulkestate.com

Příspěvek od ch4 » 09 srp 2018, 22:32

Tak ted mi vyplatili zisk z prvni investice, zvysuji svuj optimismus ohledne platformy, projekty pribyvaji. Castku z prvni investice reinvestuji, ale mezi projekty si peclive vybiram - neberu napriklad pozemky, kvuli tezsimu zpenezeni v pripade zesplatneni.
CZK:Fundlift,Bondster,Upvest,Fingood,RondaInvest
EUR:Estateguru,Bulkestate,Rendity
GBP:Ablrate,PropertyCrowd,Brickowner
Bonusy: viewtopic.php?f=40&t=134&p=2627#p2627

Uživatelský avatar
zbynhu
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 2609
Registrován: 09 srp 2017, 09:48
Reputace: 2249
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Bulkestate.com

Příspěvek od zbynhu » 21 srp 2018, 20:19

Aktuální zhodnocení platformy od Finlordů: https://finlord.cz/2018/08/p2b-bulkesta ... stateguru/
Pravidelné detailní rozbory mého P2P portfolia (Mintos, Lendermarket, Peerberry, Robo.cash, Bondster, Afranga, Upvest, Esketit) za uplynulé čtvrtletí vždy na P2Ptrhu začátkem každého kvartálu.

Uživatelský avatar
ch4
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 316
Registrován: 16 zář 2017, 20:52
Reputace: 154
Kontaktovat uživatele:

Re: Bulkestate.com

Příspěvek od ch4 » 30 srp 2018, 04:47

3M projekt, 17% pa plus cashback u vetsich castek https://www.bulkestate.com/en/invest/42-nometnu-street/

Projekt primo od Bulkestate, LTV 50%.

Slusny, kratkodoby deal...
CZK:Fundlift,Bondster,Upvest,Fingood,RondaInvest
EUR:Estateguru,Bulkestate,Rendity
GBP:Ablrate,PropertyCrowd,Brickowner
Bonusy: viewtopic.php?f=40&t=134&p=2627#p2627

Uživatelský avatar
Jan
writerP2P
Jan
Jan
Příspěvky: 5473
Registrován: 31 srp 2016, 10:04
Reputace: 1111
Kontaktovat uživatele:

Re: Bulkestate.com

Příspěvek od Jan » 30 srp 2018, 11:14

ch4 píše:
30 srp 2018, 04:47
3M projekt, 17% pa plus cashback u vetsich castek https://www.bulkestate.com/en/invest/42-nometnu-street/

Projekt primo od Bulkestate, LTV 50%.

Slusny, kratkodoby deal...
Mimochodem, nemáš představu, jak často aktualizují tu zainvestovanou částku/resp. jak dlouho trvá zainvestování? Docela bych o tom uvažoval, ale dostal bych se k tomu tak příští týden, což znamená, že peníze by tam mohly přijít na jeho konci :o/.
Horizont pro mě téměř ideální a zisk nadstandardní. Teď ještě zkusit odhadnout ta rizika...
Zkušenosti:
P2P: Mintos, Lendermarket, Afranga, Roger(dříve Investaukce)
Devizové spol.: RoklenFX

Zdroje:
explorep2p.com/mintos-lender-ratings/
p2p.holdings/mintos
beyondp2p.com/platforms/mintos/loan-originators

BTW
CO<JAK<PROČ

Uživatelský avatar
ch4
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 316
Registrován: 16 zář 2017, 20:52
Reputace: 154
Kontaktovat uživatele:

Re: Bulkestate.com

Příspěvek od ch4 » 30 srp 2018, 21:34

Jan píše:
30 srp 2018, 11:14
ch4 píše:
30 srp 2018, 04:47
3M projekt, 17% pa plus cashback u vetsich castek https://www.bulkestate.com/en/invest/42-nometnu-street/

Projekt primo od Bulkestate, LTV 50%.

Slusny, kratkodoby deal...
Mimochodem, nemáš představu, jak často aktualizují tu zainvestovanou částku/resp. jak dlouho trvá zainvestování? Docela bych o tom uvažoval, ale dostal bych se k tomu tak příští týden, což znamená, že peníze by tam mohly přijít na jeho konci :o/.
Horizont pro mě téměř ideální a zisk nadstandardní. Teď ještě zkusit odhadnout ta rizika...
castku aktualizuji "live", takze vzdy vidis aktualni stav. Tento je jeden z nejvetsich projektu, jestli ne uplne nejvetsi. Zvysuje se zainvestovana castka o 100 tisic denne, tak bych tipl, ze nejpozdeji do stredy pristiho tydne je to pryc.

Riziko je vzdy, tak bych to s vysi investovane castky uplne neprehanel, ale za sebe bych Bulkestate u tohoto projektu veril.
CZK:Fundlift,Bondster,Upvest,Fingood,RondaInvest
EUR:Estateguru,Bulkestate,Rendity
GBP:Ablrate,PropertyCrowd,Brickowner
Bonusy: viewtopic.php?f=40&t=134&p=2627#p2627

adventura
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 531
Registrován: 18 srp 2016, 15:17
Reputace: 116
Kontaktovat uživatele:

Re: Bulkestate.com

Příspěvek od adventura » 21 pro 2018, 16:12

ch4 píše:
30 srp 2018, 04:47
3M projekt, 17% pa plus cashback u vetsich castek https://www.bulkestate.com/en/invest/42-nometnu-street/

Projekt primo od Bulkestate, LTV 50%.

Slusny, kratkodoby deal...
Dnes splaceno, tedy byl jsem trochu na trní jak to dopadne, ale bulkestate zatím jede bez ztráty kytičky

Nicméně projektu je málo a vzhledem ke splacení této obří sumy předpokládám, že další projekt bude vyprodaný hned

Uživatelský avatar
ch4
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 316
Registrován: 16 zář 2017, 20:52
Reputace: 154
Kontaktovat uživatele:

Re: Bulkestate.com

Příspěvek od ch4 » 22 pro 2018, 06:47

adventura píše:
21 pro 2018, 16:12
ch4 píše:
30 srp 2018, 04:47
3M projekt, 17% pa plus cashback u vetsich castek https://www.bulkestate.com/en/invest/42-nometnu-street/

Projekt primo od Bulkestate, LTV 50%.

Slusny, kratkodoby deal...
Dnes splaceno, tedy byl jsem trochu na trní jak to dopadne, ale bulkestate zatím jede bez ztráty kytičky

Nicméně projektu je málo a vzhledem ke splacení této obří sumy předpokládám, že další projekt bude vyprodaný hned
Zas tak černě bych to neviděl. Počítám, že právě kvůli nedostatku projektů tam nikdo peníze držet nebude a přesune je jinam. A zpátky na Bulkestate až bude další projekt.
CZK:Fundlift,Bondster,Upvest,Fingood,RondaInvest
EUR:Estateguru,Bulkestate,Rendity
GBP:Ablrate,PropertyCrowd,Brickowner
Bonusy: viewtopic.php?f=40&t=134&p=2627#p2627

Uživatelský avatar
ch4
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 316
Registrován: 16 zář 2017, 20:52
Reputace: 154
Kontaktovat uživatele:

Re: Bulkestate.com

Příspěvek od ch4 » 27 bře 2019, 22:24

Tak projekty zase pribyvaji. Neni to uplne smrst jako na Estateguru, ale neco jako 1 projekt za mesic. To mi nicmene dava duveru, ze se tomu venuji s "peci radneho hospodare" ;-) Postupne (pomalu ale jiste...) zde rozsiruji svou pozici.
Naposledy upravil(a) ch4 dne 17 lis 2019, 22:24, celkem upraveno 1 x.
CZK:Fundlift,Bondster,Upvest,Fingood,RondaInvest
EUR:Estateguru,Bulkestate,Rendity
GBP:Ablrate,PropertyCrowd,Brickowner
Bonusy: viewtopic.php?f=40&t=134&p=2627#p2627

forek
Příspěvky: 3
Registrován: 29 srp 2018, 12:40
Reputace: 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Bulkestate.com

Příspěvek od forek » 12 črc 2019, 14:25

V minulém týdnu se mi zaplatil první projekt, takže jsem se rozhodl, že konečně namísto jen čtení také přispěji nějakým tím psaným slovem. ;-)
Přestože je to můj první příspěvek, nejsem zde úplým nováčkem, fórum pravidelně sleduji již více než rok.

Takže zde je drobné shrnutí platformy Bulkestate po mém zhruba ročním působení na této platformě.

Za celý rok jsem investoval do 14 projektů, protože ostatní jsem buď nestihl, nebo byl úrok příliš nízký.
Není to mnoho, ale pokud všechny projekty skončí v pořádku, tak by průměrný zisk měl být přibližně 14,5 %.

Během investování jsem zjistil zásadní věc. Nevyplatí se držet zde moc peněz, protože (zajímavých) projektů je zde zatím málo. Nicméně systém je nastavený tak, že než se objeví nový projekt, uživatelé jsou na to upozorněni emailem a pokud v tu chvíli peníze převedete, stihnou Vám před uveřejněním (3 - 5 dní) dorazit na účet u Bulkestatu, takže vklidu stihnete zainvestovat. Moje situace je navíc jednodužší, protože mohu převádět i nižší částky v EUR zdarma, díky EUR účtu u AirBank, kde neplatím za převod žádný poplatek.

Je zde i možnost autoinvestu, který nabízí sice velmi jednoduché nastavení, ale funguje víceméně dobře.
Nastavit lze "částku": [50€+] "min. Return": [any / 10 % / 12 % / 14 %], a "max. délku": [any / 12m. / 23m.].

Některé informace o projektu jsou k dispozici již před uveřejněním, tedy ve stavu projektu po rozeslání emailů, který je zatím ve stavu "coming soon", více detailů je k dispozici ve chvíli, kdy je projekt vystaven k investování.

Jak už tady někdo poznamenal, celý systém působí velmi příjemně a stabilně, málo projektů ve mně vzbuzuje důvěru a pocit, že jsou opravdu vybírány pečlivě.

Až se mi proplatí alespoň dalších 5, 6 projektů, tak určitě dám vědět i sem.

adventura
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 531
Registrován: 18 srp 2016, 15:17
Reputace: 116
Kontaktovat uživatele:

Re: Bulkestate.com

Příspěvek od adventura » 18 črc 2019, 15:22

FYI

zajimavy rozhovoz s Bulkestate CEO, napr jak a kde se vybiraji nemovitosti, jak se nacenuji
https://www.crowdlendingrocks.eu/qa-wit ... e-in-riga/

Uživatelský avatar
pager
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 424
Registrován: 21 črc 2019, 21:31
Reputace: 395
Kontaktovat uživatele:

Re: Bulkestate.com

Příspěvek od pager » 17 zář 2019, 08:18

Sel tady nekdo primo do jejich Group Buying?

Na jednu stranu je to mene likvidni a vyzaduje to vetsi castku, a na druhou zase je to neco, nad cim ma clovek pak vetsi kontrolu a neni to jenom "toceni penez", ale realny nakup (zamerne tomu rikam "nakup" a ne rovnou "investice" aby se tu nerozjela debata jak moc jsou reality investice).

Ceny mi prijdou taky celkem rozumne, ale mozna jsem zblbly z realitniho trhu v Praze/Cesku.

adventura
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 531
Registrován: 18 srp 2016, 15:17
Reputace: 116
Kontaktovat uživatele:

Re: Bulkestate.com

Příspěvek od adventura » 15 led 2020, 09:22

Pokus o podvod na bulkestate

With deep regret, we are forced to inform our investors about the cancellation of one of our recent investment objects, Martas Street, due to reasons beyond our control.

Based on the information provided to Bulkestate the seller of the property on Martas Street allegedly operated with falsified documents and criminal proceedings have been initiated. Thanks to the swift reaction of the involved parties and excellent cooperation with the State Police of Latvia and the office of Sworn Notary, the alleged fraudsters have been detained quickly. However, this also means that the transaction — acquisition of the property — cannot be completed.

We, at Bulkestate, are shocked about the developments regarding this investment object on Martas Street. We would like to assure you that we performed the necessary due diligence procedures regarding the property and the anticipated investment transaction according to the best standards in the industry, but apparently, the allegedly fraudulent documents have been made in a way, which cannot be detected without a professional eye also by other participants, professional real estate companies, in the sales tender process for this property.

This development has proven that it is always advisable to involve a Sworn Notary in the formation of the transactions to reduce the risks for our investors, which we have done in the past and will definitely do in the future.

Let us remind you that the goal of the loan was to crowdfund the purchase of the property acquiring an object for 1.3 million euros. Together with you, we managed to collect this amount at unbelievable speed — in 4 hours only. We highly appreciate your trust and readiness to participate in the realisation of our greatest challenges, however, we stay alert and do pay attention to additional safety measures, even if transactions seem to run smoothly.

Bulkestate hereby would like to confirm that all the investments would be repaid in full. We are sorry for the inconveniences caused to our investors, however, we remain delighted that systematic safety measures have paid off and neither us, nor users of our platform have become victims of fraud.

Safety of transactions has always been our key principle, and we pay special attention to it, in particular now, when various events in the industry of p2p platforms have compromised the trust and threaten the investments. The goal of Bulkestate remains to offer safe and beneficial investment opportunities to our investors and we will continue working on that and we rely on your support in this.

Ankor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 1516
Registrován: 31 bře 2019, 13:22
Reputace: 467
Kontaktovat uživatele:

Re: Bulkestate.com

Příspěvek od Ankor » 15 led 2020, 10:07

Ale naštěstí ne ze strany Bulkestate.

adventura
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 531
Registrován: 18 srp 2016, 15:17
Reputace: 116
Kontaktovat uživatele:

Re: Bulkestate.com

Příspěvek od adventura » 15 led 2020, 10:30

Ankor píše:
15 led 2020, 10:07
Ale naštěstí ne ze strany Bulkestate.
Ptal jsem se supportu a funds are safu a budou vráceny během 24 hod

IMO se počet podvodu bude zvyšovat s rostoucí popularitou p2p

Ankor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 1516
Registrován: 31 bře 2019, 13:22
Reputace: 467
Kontaktovat uživatele:

Re: Bulkestate.com

Příspěvek od Ankor » 03 úno 2020, 17:27

Minulý týden mi doběhla další půjčka, vrácené peníze jsem vybrala a dnes dorazily na účet. Takže taky funguje.

Uživatelský avatar
zbynhu
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 2609
Registrován: 09 srp 2017, 09:48
Reputace: 2249
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Bulkestate

Příspěvek od zbynhu » 28 zář 2020, 13:15

Rozhovor s CEO a spoluzakladatelem Bulkestate Igorsem Puntussem na ExploreP2P o CoVid dopadu na platformu a dalším výhledu:
https://explorep2p.com/bulkestate-interview/
Pravidelné detailní rozbory mého P2P portfolia (Mintos, Lendermarket, Peerberry, Robo.cash, Bondster, Afranga, Upvest, Esketit) za uplynulé čtvrtletí vždy na P2Ptrhu začátkem každého kvartálu.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů