Housers

.
K diskusím: Bitbond; EstateGuru; Fundingsecure; Lenndy; Moneything; Robo.cash; Swaper; Viainvest;
blahetal
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 19
Kontaktovat uživatele:

Housers

Příspěvekod blahetal » 19 srp 2017, 11:04

Narazil jsem na p2p, ktera nabizi investice do nemovitosti ve Spanelsku a Italii (ano, budte opatrni :))
https://www.housers.com/en/

Aktualni projekty
https://www.housers.com/en/projects

Nemovitosti jsou bud byty pred rekonstrukci, bytove domy pred vystavbou, komerecni objekty urcene k rekonstrukci a pronajmu apod.
https://www.housers.com/en/blog/investment-opportunities-housers-explanation-risks/

Registrace je klasicka (osobni udaje, scan pasu), vklad prez SEPA nebo platebni kartou, PM a SM, min. investice 50 Eur, prehledny web, detailni informace k projektum.

Platforma ma prez 60 000 reg. uzivatelu, aktivni jsou 3 projekty, jak jsem psa,l a kdyz se kouknu do historie invest. nabidek, tak jich je tam snad desitky, ktere byly uspesne zafinancovany...ale udelejte si obrazek samy :)

Maji i zajimavy blog, kde lze najit dalsi info o trhu ve Spanelsku, popis investicnich prilezitosti a popis platformy.
https://www.housers.com/en/blog

ch4
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Housers

Příspěvekod ch4 » 16 zář 2017, 21:04

@blahetal - mam zde taky jiz zainvestovene, jen jsem zatim velmi opatrny s temi 60 month projekty - konecny vysledek zavisi hodne na vyvoji trhu, jinak mas jen urok z pronajmu, a pak celkovy urok je pri stabilnim trhu podprumerny...

Zatim se mi libi projekty s fixed interest rate a u projektu s odhadovanym vynosem jsem zvedavy jak to dopadne...

Do kterych projektu investujes? Nejake preference?

blahetal
Bronze pen
Bronze pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod blahetal » 16 zář 2017, 21:34

ch4 píše:@blahetal - mam zde taky jiz zainvestovene, jen jsem zatim velmi opatrny s temi 60 month projekty - konecny vysledek zavisi hodne na vyvoji trhu, jinak mas jen urok z pronajmu, a pak celkovy urok je pri stabilnim trhu podprumerny...

Zatim se mi libi projekty s fixed interest rate a u projektu s odhadovanym vynosem jsem zvedavy jak to dopadne...

Do kterych projektu investujes? Nejake preference?

jedu zatim pouze fixed interest, z opatrnosti max 12m, u projektu se mne libi, kdyz napr. u novostavby je uz cast bytu prodana
housers posila email. notifikaci, takze pri pridani noveho projektu si prekontroluju, jestli vyhovuje mym pozadavkum a jinak na portal ani nechodim :)

ch4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ch4 » 16 zář 2017, 21:46

Diky! Ja uz jsem asi v 10 projektech ruznych druhu, tak uvidim za cca rok jak se jim podari realizovat planovane vynosy.

blahetal
Bronze pen
Bronze pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod blahetal » 16 zář 2017, 22:11

ch4 píše:Diky! Ja uz jsem asi v 10 projektech ruznych druhu, tak uvidim za cca rok jak se jim podari realizovat planovane vynosy.

nz, pokud te zajimaji nemovitosti, tak se muzes mrknout na min zname bulkestate, pripadne grupeer ma take jeden projekt nebo viventor

ch4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ch4 » 16 zář 2017, 22:36

nz, pokud te zajimaji nemovitosti, tak se muzes mrknout na min zname bulkestate, pripadne grupeer ma take jeden projekt nebo viventor

Diky za tipy. Na Grupeer uz jsem se dival pred casem a teprve ted jsem si vsiml, ze jedou i v development projects. U Viventoru jsem development projekty zatim nenasel, jenom hypoteky. Nebo se divam spatne?

Jinak v ramci diverzifikace jsem ted i v rendity.com a homegrown.co.uk. Neni jednoduche najit neco mimo Baltics ;-)

blahetal
Bronze pen
Bronze pen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod blahetal » 16 zář 2017, 22:47

chr4 - mas pravdu s tim viventorem

Zpět na „Další poskytovatelé P2P půjček v zahraničí“