Robo.cash - zkušenosti investorů


web: https://robo.cash/
Odpovědět
Uživatelský avatar
sollar
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 407
Registrován: 21 bře 2016, 13:54
Reputace: 73
Kontaktovat uživatele:

Robo.cash - zkušenosti investorů

Příspěvek od sollar » 28 úno 2017, 09:34

Investujte do Ruských, Kazašských a Španělských půjček - Je tu Robocash s garancí!
robocash logo.png
robocash logo.png (3.4 KiB) Zobrazeno 30756 x
https://robo.cash/

Jedná se o Lotyšskou platforum s ruským majitelem.
Výpis z rejstříku firem - http://company.lursoft.lv/robocash/40203022676
Robocash byla založena 14.02.2017, tak opatrně!!!

Popis:
Robocash patří pod skupina firem ,které vydávají mikroúvěry. Skupina je zastoupena ve 3 zemích světa: ve Španělsku, Rusku a Kazachstánu. Skupina se specializuje na následující produkty: denní úvěry(mikroúvěry), splátkové půjčky, úvěry. Mikroúvěry jsou vydávány prostřednictvím high-tech automatizovanou online službou.

Holdingová práce začaly v roce 2010 s otevřením společnosti "FinTerra". V současné době skupina zahrnuje 5 firem se počtem více než 750 zaměstnanců. Během této doby bylo sprostředkováno více než 1,2 milionu úvěrů. Mezi klienty společnosti je více než 2 miliony lidí ve Španělsku, Rusku a Kazachstánu.

Snadná správa portfolia
Hlavní výhodou je, že služba je plně robotizovaná. Zpracování investičních příležitostí se provádí na automatickém bázi. Nemusíte ztrácet čas ručním hledání žádostí. Žádné manuální hledání úvěrů.

Vysoký obrat fondu
Průměrná doba splatnosti půjčky je jeden měsíc. Díky krátké době trvání úvěru je investice přiměřeně likvidní, může nakládat s penězi volněji bez čekání na dlouhou dobu splácení v průběhu několika let, protože celá investovaná částka se vám během 1-2 měsíce. Jsme zaměřeni na krátkodobé úvěry.

Odkup defaultních půjček
Investor obdrží celou částku investic u každé půjčky v prodlení po 30 a více dní.
Tyto úvěry jsou vydané společností ve spojení v rámci finančního holdingu v Rusku, Kazachstánu a ve Španělsku.

Žádné provize či příspěvky

Vysoká úroková sazba
V závislosti na typu úvěru, typu věřitele a strategie investic, míra odměny pro investora může dosáhnout 16% ročně.

Diskuze s majitelem firmy probíhá na : http://p2pindependentforum.com/thread/8 ... -income-16

Více informací o platformě:
https://p2ptrh.cz/p2p-platformy/robocash/

Uživatelský avatar
P2Pfórum
ownerP2P
Příspěvky: 12
Registrován: 22 čer 2020, 20:55
Reputace: 0
Bydliště: Neznámé
Kontaktovat uživatele:

Robo.cash promo kód

Příspěvek od P2Pfórum » 01 dub 2017, 14:03

Platforma Robo.cash nabízí novým investorům cashback bonus 1% k proinvestované částce po dobu 30 dní od registrace. K uplatnění bonusu se stačí prokliknout skrze unikátní odkazem níže.

Registrací níže podpoříte tento projekt a přidružené fórum.

Získat 1% bonus na Robocash

Uživatelský avatar
Dmitry
ownerP2P
Příspěvky: 1
Registrován: 17 kvě 2017, 17:26
Reputace: 1
Kontaktovat uživatele:

Robocash: Investments from the robot with the income to 14%

Příspěvek od Dmitry » 18 kvě 2017, 05:16

Hello everyone! We’re glad to introduсe you our new platform “Robocash” (https://robo.cash/), which gives you a unique opportunity to earn on investments into loans effectively. The main advantage of the platform is a guarantee of high interest income to 14% in case of the return repayment of investments. The majority of our loans for up to 1 month, therefore we provide a rapid turnover of the capital and high speed of investments management. Also we give an opportunity of automatic formation of the investment portfolio. These advantages will let you gain a higher income in comparison with the bank deposit and to be quicker than other investors, who invest money in P2P-sector.
International company
Robocash investment platform is united by one owner with the creditor companies and it is an indisputable advantage of the company. We have been successfully issuing loans in Spain, Russia and Kazakhstan more than 7 years. Today the group contains 5 companies numbering 900 staff. During this time more than 1,2 million loans have been issued and the number of the users who have undergone scoring is more than 2 million people.
We invite you to join us and to be practically convinced in good results.
We’re happy to answer all your questions.

Uživatelský avatar
Joshua
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 1507
Registrován: 07 dub 2016, 12:41
Reputace: 988
Bydliště: Není vidět Ještěd = prší
Kontaktovat uživatele:

Re: Robo.cash

Příspěvek od Joshua » 30 kvě 2017, 19:28

Trochu jsem se podíval na portál Robo.cash. Platforma je plně automatizovaná a nabízí investorům zajímavé benefity pokud jde o úsporu času. Velmi zajímavou funkcí je pravidelné zasílání výnosů na bankovní účet.

Robo.cash recenze

adventura
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 531
Registrován: 18 srp 2016, 15:17
Reputace: 116
Kontaktovat uživatele:

Re: Robo.cash

Příspěvek od adventura » 29 čer 2017, 15:28


Welltrado
Příspěvky: 6
Registrován: 14 črc 2017, 12:29
Reputace: 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Robo.cash

Příspěvek od Welltrado » 10 srp 2017, 14:10

Dobrý den,
pokud máte zájem, podívejte se, co jsme napsali o platformě RoboCash na blogu Welltrada. :) (články jsou v angličtině)
Vyzpovídali jsme například výkonného ředitele této platformy, Sergeye Sedova. Mimo jiné jsme se zeptali na výši návratnosti investic, spolehlivost úvěrových ratingů nebo na jejich plány do budoucna. Rozhovor naleznete zde: https://www.welltrado.com/blog/robo-cash/

Také se můžete podívat na naše recenze a osobní zkušenosti:
https://www.welltrado.com/blog/robocash-review/
https://www.welltrado.com/blog/robocash ... ces-facts/
Srovnáváme P2P platformy: https://www.welltrado.com/
Píšeme také zajímavé články a recenze: https://www.welltrado.com/blog/

Uživatelský avatar
zbynhu
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 2609
Registrován: 09 srp 2017, 09:48
Reputace: 2249
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Robo.cash

Příspěvek od zbynhu » 23 srp 2017, 18:48

Také jsem se rozhodl, že platformu vyzkouším a zatím jsem spokojen. Po počátečním nastavení běží vše automaticky. Není vyžadována žádná údržba, vše je 100% automatizováno.
Za velké plus považuji okamžité rozinvestování volných prostředků > převis nabídky na poptávkou. Úrok luxusních 14% s BB. časem zřejmě půjde dolů.

Co se mi nepodařilo je zaslání peněz přes Transferwise - peníze se mi vrátily zpět. Celkově mi ze začátku přišla platforma trochu zmatečná. Nakonec jsem i přes ztrátu poplatek vyřešil přes SEPA - ta bez problémů.

Každopádně jako diverzifikace a pro vyzkoušení - proč ne. Uvidíme, jak si poradí s případným růstem počtu investorů.
Pravidelné detailní rozbory mého P2P portfolia (Mintos, Lendermarket, Peerberry, Robo.cash, Bondster, Afranga, Upvest, Esketit) za uplynulé čtvrtletí vždy na P2Ptrhu začátkem každého kvartálu.

Uživatelský avatar
Joshua
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 1507
Registrován: 07 dub 2016, 12:41
Reputace: 988
Bydliště: Není vidět Ještěd = prší
Kontaktovat uživatele:

Re: Robo.cash

Příspěvek od Joshua » 23 srp 2017, 19:11

Myslím, že TW zatím neumožňují. Také jsem peníze zasílal přes SEPU. Možná ses ještě stihl dostat mezi prvních 1000 investorů, ti by v budoucnu měli mít k dispozici zajímavější, bonusový úrok. Bohužel o této informaci nevím více detailů.

//V tiskové zprávě za červenec uvádí přes 700 investorů.

adventura
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 531
Registrován: 18 srp 2016, 15:17
Reputace: 116
Kontaktovat uživatele:

Re: Robo.cash

Příspěvek od adventura » 23 srp 2017, 20:01

zbynhu píše:Také jsem se rozhodl...
jaky mas id investora?
ja jsem se regnul pred cca 2 mesicema a mam 514

Uživatelský avatar
zbynhu
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 2609
Registrován: 09 srp 2017, 09:48
Reputace: 2249
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Robo.cash

Příspěvek od zbynhu » 23 srp 2017, 23:01

blahetal píše: jaky mas id investora?
ja jsem se regnul pred cca 2 mesicema a mam 514
Moje je 788. Za 2 měsíce už bude přes tisíc. Tak to jsem rád, že jsem to stihl. Snad to zvýhodnění klapne.
Pravidelné detailní rozbory mého P2P portfolia (Mintos, Lendermarket, Peerberry, Robo.cash, Bondster, Afranga, Upvest, Esketit) za uplynulé čtvrtletí vždy na P2Ptrhu začátkem každého kvartálu.

kapu
Příspěvky: 5
Registrován: 24 srp 2017, 15:25
Reputace: 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Robo.cash

Příspěvek od kapu » 24 srp 2017, 15:27

Registroval jsem se včera a mám id 855. Tak ještě tam pár míst do tisícovky bude ;-)

Uživatelský avatar
zbynhu
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 2609
Registrován: 09 srp 2017, 09:48
Reputace: 2249
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Robo.cash

Příspěvek od zbynhu » 16 zář 2017, 10:19

Poslední dny pozoruju, že se již nedaří celý zůstatek každý den rozinvestovat. Co u vás?
AI mám nastavený nejpřísněji, jak to jde - 14% a jen krátkodobé půjčky.
Pravidelné detailní rozbory mého P2P portfolia (Mintos, Lendermarket, Peerberry, Robo.cash, Bondster, Afranga, Upvest, Esketit) za uplynulé čtvrtletí vždy na P2Ptrhu začátkem každého kvartálu.

ch4

Re: Robo.cash

Příspěvek od ch4 » 16 zář 2017, 19:56

jsem na tom podobne a to mam 2 portfolia 11-14% (KZ a SP) Zkusil jsem ted zmenit max. alokaci, aby pripadne jedno portfolio mohlo byt vetsi nez druhe, kdyby na jednom bylo malo pujcek, tak uvidim. Momentalne mam 1/8 nezainvestovane, tak uvidim... Jinak taky vam tam chybi pujcky z RU?

Uživatelský avatar
zbynhu
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 2609
Registrován: 09 srp 2017, 09:48
Reputace: 2249
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Robo.cash

Příspěvek od zbynhu » 17 zář 2017, 09:26

ch4 píše:jsem na tom podobne a to mam 2 portfolia 11-14% (KZ a SP) Zkusil jsem ted zmenit max. alokaci, aby pripadne jedno portfolio mohlo byt vetsi nez druhe, kdyby na jednom bylo malo pujcek, tak uvidim. Momentalne mam 1/8 nezainvestovane, tak uvidim... Jinak taky vam tam chybi pujcky z RU?
Mé všechny investice jsou KZ - to přikládám nastavení AI. Španělské mají pravděpodobně nižší výnos.
Podle jedné z novinek na webu v srpnu překročili hranici 900 investorů. Snad budou přibývat i poskytovatelé půjček.
Co mě taky začíná trochu trápit je rostoucí procento půjček v prodlení, nyní jsem už na necelých 30%.
Pravidelné detailní rozbory mého P2P portfolia (Mintos, Lendermarket, Peerberry, Robo.cash, Bondster, Afranga, Upvest, Esketit) za uplynulé čtvrtletí vždy na P2Ptrhu začátkem každého kvartálu.

Uživatelský avatar
ch4
Silver pen
Silver pen
Příspěvky: 316
Registrován: 16 zář 2017, 20:52
Reputace: 154
Kontaktovat uživatele:

Re: Robo.cash

Příspěvek od ch4 » 17 zář 2017, 13:58

Jsem na tom stejne - cca 30% v prodleni - jak v SP, tak v KZ.
CZK:Fundlift,Bondster,Upvest,Fingood,RondaInvest
EUR:Estateguru,Bulkestate,Rendity
GBP:Ablrate,PropertyCrowd,Brickowner
Bonusy: viewtopic.php?f=40&t=134&p=2627#p2627

Uživatelský avatar
zbynhu
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 2609
Registrován: 09 srp 2017, 09:48
Reputace: 2249
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Robo.cash

Příspěvek od zbynhu » 21 zář 2017, 22:10

Tak aktuálně už jsem na 38% v prodlení.
Na platformě se mi začíná nelíbit nedostatek informací a nepřehlednost. Je hezké, že vše směřují na automatické investování a že investor nemusí věnovat sledování tolik času, ale na druhou stranu je to i mínus, protože ty informace nejsou k dispozici.

Ale jedna věc mě trápí ještě víc. Zkoušeli jste si někdo spočítat skutečný výnos? Já mám například vše investováno v půjčkách s úrokem 14%. Když si ale spočítám ten aktuální, tak mi to vychází okolo 9%!
Pravidelné detailní rozbory mého P2P portfolia (Mintos, Lendermarket, Peerberry, Robo.cash, Bondster, Afranga, Upvest, Esketit) za uplynulé čtvrtletí vždy na P2Ptrhu začátkem každého kvartálu.

Uživatelský avatar
zbynhu
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 2609
Registrován: 09 srp 2017, 09:48
Reputace: 2249
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Robo.cash

Příspěvek od zbynhu » 28 zář 2017, 18:14

Dnes jsem využil zaslání nových obchodních podmínek robocash a platformu opustil.

Za poslední měsíc jsem pozoroval nulový posun platformy a stále více a více nepříjemností. Poměr splácených investic a těch v prodlení se mi vyšplhal na neuvěřitelných 35% ku 65 % v neprospěch splácených!

Z ostatních fór jsem zaznamenal, že si investoři stěžují na špatnou komunikaci podpory.

Skončit jsem měl již v plánu, investice zastavil, ale díky odmítnutí nových podmínek mi byly moje investice vráceny okamžitě. Platformu tedy opouštím po velmi krátké době, ale ztratila moji důvěru. S poplatky za převody atd. končím víceméně na svém. Tedy teď už jen aby peníze dorazily zpět na můj účet.

Jsem zvědavý na další vývoj platformy, ale sám už budu sledovat jen z povzdálí.
Pravidelné detailní rozbory mého P2P portfolia (Mintos, Lendermarket, Peerberry, Robo.cash, Bondster, Afranga, Upvest, Esketit) za uplynulé čtvrtletí vždy na P2Ptrhu začátkem každého kvartálu.

lukipeer
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 118
Registrován: 21 říj 2016, 10:30
Reputace: 78
Kontaktovat uživatele:

Re: Robo.cash

Příspěvek od lukipeer » 29 zář 2017, 12:23

Já tam byl více než týden a nezainvestovala se mi ani jedna půjčka. Takže taky raději končím a vybírám. A to ani nemusím odmítnout nové podmínky ;) .

Uživatelský avatar
Finlord
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 202
Registrován: 08 črc 2016, 13:19
Reputace: 233
Kontaktovat uživatele:

Re: Robo.cash

Příspěvek od Finlord » 29 zář 2017, 14:24

Dobrý den, prošli jsme ty nové body a srovnali jsme to se starými obchodními podmínkami.

Nové body jsou zaměřeny na to, aby jakákoliv nebankovka, která na Robocash nabízí úvěry, byla administrátorem těch svých prodaných úvěrů, tedy se starala o vybírání peněz, informování dlužníka a tak podobně. Administrace musí probíhat ve prospěch investora a dokonce musí být účetně oddělena od účetnictví samotné nebankovky (clause 8.2 a clause 8.4 v nových podmínkách).

Zdá se, že platforma se připravuje na přijímání jiných nebankovek a pomocí nových obchodních podmínek na ně chce přehodit administraci úvěrů (podobně to třeba má Mintos). Doposavad byla administrátorem Robocash platforma.

Uvedené změny v obchodních podmínkách jsou pro investory prospěšné (nebo alespoň neutrální). Samozřejmě, ty nebankovky musí být dostatečně velké. Pokud by krachli, tak by činnost administrátora půjček nedokázaly vykonávat. Teď jsou na platformě úvěry zejména od Zaimer, která do skupiny Robocash patří. Proto nebylo nutné v podmínkách rozlišovat mezi nebankovkou a Robocash.

Jinak tady jsou nějaké statistiky:

https://robo.cash/news/robocash_august_results_2017

Platforma je stále relativně malá, takže rozhodně je nutné počítat s méně propracovanými procesy, zasekanou podporou a vychytáváním chyb. Vysoká míra nesplácených půjček je také typická pro takovéto společnosti. Prakticky se jedna o lichvářskou nebankovku, kde jsou vysoké úroky, ale také vysoký počet nesplacených půjček. Blbý je, že platforma neinformuje o své finanční situaci (a finanční situaci nebankovek), což by nám napovědělo mnohem více. I proto je nutné vnímat tuto platformu opatrně a raději tam neposílat velké objemy peněz.
Dluhopisy, akcie, fondy, forex, komodity, P2P, start-upy a finanční trhy jsou náš denní chléb :). Investujeme vlastní peníze a o našich zkušenostech píšeme na https://finlord.cz/
Twitter: https://twitter.com/FinlordCz

Uživatelský avatar
zbynhu
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 2609
Registrován: 09 srp 2017, 09:48
Reputace: 2249
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Robo.cash

Příspěvek od zbynhu » 29 zář 2017, 17:35

Finlordům děkuji za srovnání.

Jinak co se týče výběru peněz z účtu, tak již dnes je mám na svém EUR účtu od Fia, vše rychlé a bezproblémové.
Platformu budu dál sledovat a třeba se někdy v budoucnu vrátím.
Pravidelné detailní rozbory mého P2P portfolia (Mintos, Lendermarket, Peerberry, Robo.cash, Bondster, Afranga, Upvest, Esketit) za uplynulé čtvrtletí vždy na P2Ptrhu začátkem každého kvartálu.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů