Kam vkládat?

Všeobecná diskuze o P2P půjčkách.
Saraph
Moderátor
Moderátor
Silver pen
Silver pen
Reputace: 71
Kontaktovat uživatele:

Kam vkládat?

Příspěvekod Saraph » 21 led 2017, 10:34

Asi jste si všimli nedostatku „dobrých“ půjček na platformách jako Mintos a Twino. Kam teď vkládáte další prostředky?

blahetal
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 22
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam vkládat?

Příspěvekod blahetal » 21 led 2017, 12:44

mam navic viventor, tam mam zapnuty AI na 12pa, BBG a nemam problem
zvazuju jeste swaper (tam je moznost ziskat 14pa) a viainvest, kde jsou cesky pujcky, akorat to jsou porad consumer loans, takze zadna diversifikace
z jineho soudku je estateguru, kde jsou nemovitosti a vypada docela dobre

mullah
Reputace: 3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mullah » 23 led 2017, 16:57

Ja dlhodobejsie investujem este do Estateguru.co, Investly.co a Zltymelon.sk, a zacinam s Fellowfinance.fi a Lendix.com
@blahetal: fakt sa ti dari ziskavat nove pozicky na Viventori ? Kolko tam asi mas ulozene ? Ja som uz tyzdne nedostal ziadnu, postupne som odtial stiahol vsetky penaze.

p.s.
Link na Estateguru obsahuje referral code, v pripade registracie odmenia aj mna, aj noveho investora. Lendix.com to iste, ak chcete link napiste mi spravu. Fellowfinance a Zlty Melon dava odmeny len tomu, kto odporuci, ale som ochotny sa o tu odmenu podelit, v pripade zaujmu prosim spravu :)

Jan
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jan » 23 led 2017, 17:28

Tak to docela vypadá na rozmach P2P turistiky. Což mě úplně netěší, jsem konzervativní :o/. Ale vzhledem k situaci se to dalo víceméně čekat.
Navíc jsem celkem ztratil přehled, kdo kde figurujete :o/. Což mě taky netěší.

Možná by i pomohlo využít vyřazovací techniku, udělat seznam kam (a proč) nevkládat - namátkou třeba Bankerat, Benefi - vysoká míra defaultů, a kam se prakticky vkládat moc nedá např. Zonky - přesycení trhu, nízké výnosy. Protože v pár uplynulých dnech mě tu překvapilo několik platforem, o kterých jsem neslyšel...

blahetal
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod blahetal » 23 led 2017, 20:52

mullah píše:Ja dlhodobejsie investujem este do Estateguru.co, Investly.co a Zltymelon.sk, a zacinam s Fellowfinance.fi a Lendix.com
@blahetal: fakt sa ti dari ziskavat nove pozicky na Viventori ? Kolko tam asi mas ulozene ? Ja som uz tyzdne nedostal ziadnu, postupne som odtial stiahol vsetky penaze.

co jsem cetl, tak investly je na invoice a reverzni aukce, takze defacto se tam perete o to, kdo pujde niz? jaky tam jsou pa?

na viventoru mam nejspis hodne (coz je nic nerikajici pojem :) ) a co se zminil jejich COO, kdyz jsme rozebirali, jak jejich AI funguje, tak jedna z veci, ktery zohlednuje je i velikost accountu...obdobny mnozstvi mam na twinu a tam mne taky AI funguje (krome ruskych pujcek) a na mintosu se muj AIvubec nechyta (BBG, 12pa+)

mullah
Reputace: 3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mullah » 24 led 2017, 09:16

blahetal píše:co jsem cetl, tak investly je na invoice a reverzni aukce, takze defacto se tam perete o to, kdo pujde niz? jaky tam jsou pa?

Vo vacsine pripadov 8%, co je minimum. Nie je to vela, ale zasa investujes do niecoho ineho ako inde.
blahetal píše:na viventoru mam nejspis hodne (coz je nic nerikajici pojem :) ) a co se zminil jejich COO, kdyz jsme rozebirali, jak jejich AI funguje, tak jedna z veci, ktery zohlednuje je i velikost accountu...obdobny mnozstvi mam na twinu a tam mne taky AI funguje (krome ruskych pujcek) a na mintosu se muj AIvubec nechyta (BBG, 12pa+)

Aha, tak som asi mal vzdy malo. Mne zasa na mintose a twine ai funguje, ale ja mam zasa tam "vela".

Zpět na „P2P lending diskuze“