Invester.cz


K diskusím: Invester.cz ; Crowdo; Penězdroj
Uživatelský avatar
Finlord
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 202
Registrován: 08 črc 2016, 13:19
Reputace: 233
Kontaktovat uživatele:

Re: Investoři - invester.cz

Příspěvek od Finlord » 20 dub 2017, 10:56

kolibrik píše:Havlos, chtelo by to zapracovat na tech popisech. Co ten Honza Hendrych se svym tymem pusti ven, je usmevne. Obcas vam tam unikne neco, co ani rict nechcete. Napr. mikroloty na burze nebo jako ted: celou dobu melete o akciich a pak to zabijete Oandou. To chce fistrona! :lol: Ne kazdej si tady tady necha veset buliky na nos. Samozrejme se muzu mylit a jiste sem das odkaz, ze ktereho bude zrejme, ze Oanda umoznuje obchodovat akcie, dokonce ani CFD na jednotlive akcie jsem u nich nenasel, pouze na indexy.
Rekl bych, ze posledni "projekt" naplnuje nektere znaky podvodu(https://cs.wikipedia.org/wiki/Podvod).
Úplně souhlasíme s kolibrikem. Ty "projekty" na finanční trhy (Time Warner, zlatá cihla, lionsotck) jsou blbosti. Ne, že by Time Warner byla špatná společnost, ale prezentovat možný výnos 34 % je trochu úlet, který má jenom nalákat neznalé investory. To už si rovnou můžeme vybrat jakoukoliv akcii na burze a napsat tady na fórum, že zhodnotí o 50 %. Proč ne, kdo nám dokáže, že to nastat nemůže?

Invester platforma se vybrala hodně špatným směrem a jenom marketingově využívá současné nadšení pro různé fintech platformy. A dokonce se Invester dostává na velmi tenký led z hlediska legislativy. Pokud ČNB koukne na stránky, tak hned najde několik znaků investičního poradenství (kupříkladu text: "Aktuální hodnota akcie činí 99,1 USD a to ke dni 18.4.2017. Protože překonala hodnotu 97 USD a z důvodu velikosti a historie společnosti očekáváme její růst a to na hodnotu až 170 USD za akcii do dvou let. Našim investorům nabízíme roční výnos 34% p.a.".

Na stránkách není informace o tom, že Invester má povolení poskytovat investiční poradenství. Takto si jenom zadělává na celkem slušnou pokutu od ČNB.
Dluhopisy, akcie, fondy, forex, komodity, P2P, start-upy a finanční trhy jsou náš denní chléb :). Investujeme vlastní peníze a o našich zkušenostech píšeme na https://finlord.cz/
Twitter: https://twitter.com/FinlordCz

DaveM

Re: Investoři - invester.cz

Příspěvek od DaveM » 02 črc 2017, 17:31

proč to asi jsou blbosti, je to klasickej HYIP, až nakradou dostatek peněz, tak pápá jako dycky

Havlos
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 64
Registrován: 08 led 2017, 23:46
Reputace: 25
Kontaktovat uživatele:

Re: Investoři - invester.cz

Příspěvek od Havlos » 07 črc 2017, 16:05


kolibrik
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 78
Registrován: 21 říj 2016, 10:45
Reputace: 10

Re: Investoři - invester.cz

Příspěvek od kolibrik » 12 črc 2017, 15:51

Koukam, ze zacinate lovit ve specifickych vodach :lol:
Tak se napr. podivame na neprilis uspesny podvod Nákup dvou bytových jednotek. Zde muzeme v popisu najit:
"... Nemovitost přejde do vlastnictví společnosti GC one s.r.o. IČ: 24852724, DIČ: CZ24852724..."
Kdyz se podivame na portal justice.cz zjistime, ze na jednatele a majitele v jedne osobe je nejmene jedna exekuce(60 Kc za vypis z ceecr.cz je mi lito) a bydli na mestskem urade. Takova spolecnost je tedy vysoce spolehlivy obchodni partner, kteremu kazdy rad pujci! Vsak ma take na portale hodnoceni - A+ Velmi nízké riziko! :lol: Jiste to je jen prehlednuti ze strany podvodniku, pardon odborniku, z portalu invester.cz.

Opravdu je zde nutne davat prostor podvodnikum? V ramci zlepseni fora navrhuji zavest sekci Podvody a toto vlakno tam jako prvni vlastovku a presunout.

Uživatelský avatar
Joshua
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 1507
Registrován: 07 dub 2016, 12:41
Reputace: 988
Bydliště: Není vidět Ještěd = prší
Kontaktovat uživatele:

Re: Investoři - invester.cz

Příspěvek od Joshua » 13 črc 2017, 08:43

Jan mě upozornil, že u kolibříkova příspěvku chybí hlasování, tak jsem věc napravil.
Sekce podvody nám tu opravdu chybí, o víkendu se na to zkusím podívat, díky za podnět.

Havlos
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 64
Registrován: 08 led 2017, 23:46
Reputace: 25
Kontaktovat uživatele:

Re: Investoři - invester.cz

Příspěvek od Havlos » 13 črc 2017, 16:57

kolibrik píše:Koukam, ze zacinate lovit ve specifickych vodach :lol:
Tak se napr. podivame na neprilis uspesny podvod Nákup dvou bytových jednotek. Zde muzeme v popisu najit:
"... Nemovitost přejde do vlastnictví společnosti GC one s.r.o. IČ: 24852724, DIČ: CZ24852724..."
Kdyz se podivame na portal justice.cz zjistime, ze na jednatele a majitele v jedne osobe je nejmene jedna exekuce(60 Kc za vypis z ceecr.cz je mi lito) a bydli na mestskem urade. Takova spolecnost je tedy vysoce spolehlivy obchodni partner, kteremu kazdy rad pujci! Vsak ma take na portale hodnoceni - A+ Velmi nízké riziko! :lol: Jiste to je jen prehlednuti ze strany podvodniku, pardon odborniku, z portalu invester.cz.

Opravdu je zde nutne davat prostor podvodnikum? V ramci zlepseni fora navrhuji zavest sekci Podvody a toto vlakno tam jako prvni vlastovku a presunout.
Informace o projektu bytových jednotek v Teplicích

Dobrý den, pane xxx,


píší Vám na základě vašeho dotazu na našem chatu. Ve společnosti, která investici prostřednictvím našeho portálu nabízí došlo mezi jejich jednateli ke sporu, který bude během krátkého času vyřešen jejich rozchodem a založením nové společnosti, která bude bez exekucí.
--

S přáním hezkého dne,

Milan ČMELÍK

Uživatelský avatar
Jan
writerP2P
Jan
Jan
Příspěvky: 5473
Registrován: 31 srp 2016, 10:04
Reputace: 1111
Kontaktovat uživatele:

Re: Investoři - invester.cz

Příspěvek od Jan » 13 črc 2017, 17:09

kolibrik píše:Koukam, ze zacinate lovit ve specifickych vodach :lol:
Tak se napr. podivame na neprilis uspesny podvod Nákup dvou bytových jednotek. Zde muzeme v popisu najit:
"... Nemovitost přejde do vlastnictví společnosti GC one s.r.o. IČ: 24852724, DIČ: CZ24852724..."
Kdyz se podivame na portal justice.cz zjistime, ze na jednatele a majitele v jedne osobe je nejmene jedna exekuce(60 Kc za vypis z ceecr.cz je mi lito) a bydli na mestskem urade. Takova spolecnost je tedy vysoce spolehlivy obchodni partner, kteremu kazdy rad pujci! Vsak ma take na portale hodnoceni - A+ Velmi nízké riziko! :lol: Jiste to je jen prehlednuti ze strany podvodniku, pardon odborniku, z portalu invester.cz.

Opravdu je zde nutne davat prostor podvodnikum? V ramci zlepseni fora navrhuji zavest sekci Podvody a toto vlakno tam jako prvni vlastovku a presunout.

On to asi takhle do hloubky nikdo nestuduje. Mě osobně by to asi ani nenapadlo (natož abych věděl, kde takové informace hledat (v nějaké důvěryhodné podobě)). Nehledě na to, že poslední dobou mám pocit, že způsob výkladu práva kolikrát není kompatibilní s mým selským rozumem :o/.

Postřehy jsou to rozhodně dobré a asi i o lecčems vypovídající, ale nazývat to rovnou podvodem bych si netroufal. Do detailu jsem tu konkrétní nabídku nestudoval, ale píše se tam o zřízení zástavního práva. Takže bych předpokládal, že to bude zapsáno přímo v katastru a že to tedy bude defakto půjčka zajištěná nemovitostí, ne? Ale jak jsem psal, nějak tomu právnímu prostředí přestávám rozumět... Ale nahlížím na to jen teoreticky, jelikož Invester je mimo můj zájem.

Sekce podezřelých "záležitostí" je dobrý nápad. I když, popravdě řečeno, obávám se, že nějaké "ne zcela optimální investice" (ať už je míra eufemismu tohoto vyjádření jakákoliv) bude alespoň v malé míře nabízet každý. Je jen otázka, jestli na to někdo přijde. Koneckonců, ten byznys je primárně dělaný pro výdělek těch společností, ne náš. Ale to nic nemění na tom, že tak sekce je dobrý nápad.
Zkušenosti:
P2P: Mintos, Lendermarket, Afranga, Roger(dříve Investaukce)
Devizové spol.: RoklenFX

Zdroje:
explorep2p.com/mintos-lender-ratings/
p2p.holdings/mintos
beyondp2p.com/platforms/mintos/loan-originators

BTW
CO<JAK<PROČ

kolibrik
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 78
Registrován: 21 říj 2016, 10:45
Reputace: 10

Re: Investoři - invester.cz

Příspěvek od kolibrik » 13 črc 2017, 22:25

2Havlos: Mozna by bylo lepsi mlcet. Kazdy pokus o "vysvetleni" dokazuje jen to, ze bud absolutne netusite ktera bije(neverim) nebo jste parta podvodnicku, ktera jen chce z neinformovanych lidi vylakat penize...Vybirat penize pro spolecnost o ktere vim, ze jsou tam problemy mezi jednateli, tudiz je absolutne ochromena, chce bud velkou davku naivity nebo hrosi kuzi. No a to oznaceni jako nizkorizikova investice nema ani cenu komentovat.
Pro tvoji informaci, ten bezdomovec tam figuruje jako 100% majitel od 21. března 2016!(bezdomovcem se stal o 5 dni pozdeji az 26. března 2016) a jako samostatny jednatel od 7. března 2016, tj. vice nez rok pred vypsanim na portalu. Tak tady ze me nedelej blbce, ze je rok 2017 jeste vim. Tudiz asi tezko mohlo "nahle" dojit ke sporu mezi jednateli, kdyz po celou dobu, co je projekt na portalu, je tam jen jeden!

2Jan: To neni zadne zkoumani do hloubky, to je jedno copy-paste a kdyz to nedelas ty jako koncovy investror(za me nepochopitelne), cekal bych, ze to alespon udela ten tym "odborniku", ktery investici svym jmenem zprostredkovava. Nejde vubec o zadny vyklad prava, tady jde prave o ten selsky rozum, tj. ze tu kolem te spolecnosti(GC) neco velmi smrdi. Ohledne zastavniho prava, tak opravdu si myslis, ze by k nejakemu nakupu nemovitosti doslo?
Co se tyce podvodu, tak to nejsou vubec silna slova. Nejde totiz jen o tuto prilezitost ale o cely portal. Podivej se do historie tohoto vlakna, k par dalsim pripadum jsem se take vyjadril. Vetsinou se penize nevybiraly pro nekoho ale primo pro Invester. Stale stejny scenar: spousta radoby solidnich kecu, ktere na mene informovane lidi muzou zapusobit, a pak se jdou kupovat cfd misto akcii, navic u brokera ktery takova cfd ani nenabizi(ano po upozorneni zde byl odkaz zmene, nicmene na podstate, ze cfd a akcie je nebetycny rozdil, to nic nemeni)...Neprochazel jsem vse nicmene u spousty "projektu" byly nesrovnalosti do oci bijici. Verim, ze tam jsou i sofistikovaneji zamaskovana smecka, ktera nejdou tak snadno odhalit. A treba tam je i neco co neni od pocatku podvod, nicmene opravdu bys sveril sve penize nekomu komu nedela sebemensi problem lhat ci zatajovat podstatne skutecnosti?

Uživatelský avatar
Jan
writerP2P
Jan
Jan
Příspěvky: 5473
Registrován: 31 srp 2016, 10:04
Reputace: 1111
Kontaktovat uživatele:

Re: Investoři - invester.cz

Příspěvek od Jan » 14 črc 2017, 10:11

kolibrik píše: 2Jan: To neni zadne zkoumani do hloubky, to je jedno copy-paste a kdyz to nedelas ty jako koncovy investror(za me nepochopitelne), cekal bych, ze to alespon udela ten tym "odborniku", ktery investici svym jmenem zprostredkovava. Nejde vubec o zadny vyklad prava, tady jde prave o ten selsky rozum, tj. ze tu kolem te spolecnosti(GC) neco velmi smrdi. Ohledne zastavniho prava, tak opravdu si myslis, ze by k nejakemu nakupu nemovitosti doslo?
Co se tyce podvodu, tak to nejsou vubec silna slova. Nejde totiz jen o tuto prilezitost ale o cely portal. Podivej se do historie tohoto vlakna, k par dalsim pripadum jsem se take vyjadril. Vetsinou se penize nevybiraly pro nekoho ale primo pro Invester. Stale stejny scenar: spousta radoby solidnich kecu, ktere na mene informovane lidi muzou zapusobit, a pak se jdou kupovat cfd misto akcii, navic u brokera ktery takova cfd ani nenabizi(ano po upozorneni zde byl odkaz zmene, nicmene na podstate, ze cfd a akcie je nebetycny rozdil, to nic nemeni)...Neprochazel jsem vse nicmene u spousty "projektu" byly nesrovnalosti do oci bijici. Verim, ze tam jsou i sofistikovaneji zamaskovana smecka, ktera nejdou tak snadno odhalit. A treba tam je i neco co neni od pocatku podvod, nicmene opravdu bys sveril sve penize nekomu komu nedela sebemensi problem lhat ci zatajovat podstatne skutecnosti?
Přiznám se, že takovéto prověřování jsem nedělal. A asi jsem automaticky předpokládal, že toto provádí (více či méně úspěšně) platformy. A popravdě, kontrolovat jestli bydliště neodpovídá adrese MU by mě vůbec nenapadlo. A jak jsem psal, moc netuším, kde se jaké relevantní informace dají sehnat, jak pro právnické, tak pro fyzické osoby, případně na co si dávat pozor. Což bys tu možná mohl rozvést, předpokládám, že by to mohlo zajímat i ostatní.
Možná právě ten selský rozum mě od Investeru odradil. Několik "projektů" jsem tam kdysi pročetl a, pokud se dobře pamatuju, tak se mi asi moc nelíbily poměry zisku/rizika, a obecně a povšechně jsem mnohdy pochyboval o realizovatelnosti/profitabilitě předkládaného projektu.
Ohledně nákupu nemovitosti tu nemá cenu moc spekulovat, určitě by to právně ošetřit šlo. Ale jak říkám, nemá cenu tu o tom spekulovat.
...a vlastně tím odpovídám i na tvůj poslední odstavec - o Investeru vím (tuším) že existuje, ale o investování zde jsem neuvažoval. A tím pádem veškeré info průběžně zapomínám a neřeším. A tvůj příspěvek mě zaujal spíš na obecné rovině, než na tomhle konkrétním případu.
Zkušenosti:
P2P: Mintos, Lendermarket, Afranga, Roger(dříve Investaukce)
Devizové spol.: RoklenFX

Zdroje:
explorep2p.com/mintos-lender-ratings/
p2p.holdings/mintos
beyondp2p.com/platforms/mintos/loan-originators

BTW
CO<JAK<PROČ

kolibrik
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 78
Registrován: 21 říj 2016, 10:45
Reputace: 10

Re: Investoři - invester.cz

Příspěvek od kolibrik » 14 črc 2017, 14:45

To jsem si take myslel, ze by platforma mohla nejake proverovani delat a ty solidni ho jiste i delaji.
Jedine z ceho jsem ve svych postech o k tem bytovkam vychazel je obchodni rejstrik na justice.cz, jak jsem jiz psal. Ceho si presne vsimat nedokazu presne rict, zde to napr. bylo naprosto trivialni, jelikoz v rejstriku je primo zapis, ze je exekuce na podil majitele...
Jak pises, take jsem se na par "projektu" proletl a rikal jsem si, jestli to nekdo opravdu mysli vazne. Kdyz jsem se pak nudil, podival jsem se nekterym blize na zoubek, ne snad ze bych do nich chtel investovat ale z jakesi zvravcenosti. To co Havlos a spol. predvadeji je totiz tezky bizar.

Havlos
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 64
Registrován: 08 led 2017, 23:46
Reputace: 25
Kontaktovat uživatele:

Re: Investoři - invester.cz

Příspěvek od Havlos » 14 črc 2017, 15:32

kolibrik píše:To jsem si take myslel, ze by platforma mohla nejake proverovani delat a ty solidni ho jiste i delaji.
Jedine z ceho jsem ve svych postech o k tem bytovkam vychazel je obchodni rejstrik na justice.cz, jak jsem jiz psal. Ceho si presne vsimat nedokazu presne rict, zde to napr. bylo naprosto trivialni, jelikoz v rejstriku je primo zapis, ze je exekuce na podil majitele...
Jak pises, take jsem se na par "projektu" proletl a rikal jsem si, jestli to nekdo opravdu mysli vazne. Kdyz jsem se pak nudil, podival jsem se nekterym blize na zoubek, ne snad ze bych do nich chtel investovat ale z jakesi zvravcenosti. To co Havlos a spol. predvadeji je totiz tezky bizar.
Te společností nemám nic společneho. Takže asi tak jen sem přeposlál co mě poslaly když sem zjisti že ty bytovky jsou na majitele vedena exekuce.

Uživatelský avatar
Jan
writerP2P
Jan
Jan
Příspěvky: 5473
Registrován: 31 srp 2016, 10:04
Reputace: 1111
Kontaktovat uživatele:

Re: Investoři - invester.cz

Příspěvek od Jan » 18 črc 2017, 12:40

kolibrik píše:To jsem si take myslel, ze by platforma mohla nejake proverovani delat a ty solidni ho jiste i delaji.
Jedine z ceho jsem ve svych postech o k tem bytovkam vychazel je obchodni rejstrik na justice.cz, jak jsem jiz psal. Ceho si presne vsimat nedokazu presne rict, zde to napr. bylo naprosto trivialni, jelikoz v rejstriku je primo zapis, ze je exekuce na podil majitele...
Jak pises, take jsem se na par "projektu" proletl a rikal jsem si, jestli to nekdo opravdu mysli vazne. Kdyz jsem se pak nudil, podival jsem se nekterym blize na zoubek, ne snad ze bych do nich chtel investovat ale z jakesi zvravcenosti. To co Havlos a spol. predvadeji je totiz tezky bizar.
V justice.cz jsem na hulváta dal vyhledat IČO a DIČ, nenašlo to ani jedno, tak jsem to stejně hulvátsky hodil do googlu. To už jsem se někam proklikal (peníze.cz , kurzy.cz , finance.cz). Exekuci jsem tam nakonec taky našel, stejně jako změny jednatelů i adresy. Jen nemám zkušenost, nakolik jsou uvedené servery důvěryhodné (ale to jsem ani nestudoval), protože poslední dobou mi přijde, že internet mnohdy vytváří "alternativní realitu" - třeba srovnávač kurzů, který tu někdo linkoval a který rozhodně neukazuje nelepší kurzy na trhu, takže bych čekal, že ač se to tváří nezávisle, tak za tím je poskytovatel "nejlepšího" kurzu.

No, ono už ty změny jednatelů mi přišly neobvyklé, a i výpis živností je celkem obsáhlý (= práce všeho druhu), což na mě taky nepůsobí zrovna nejlépe.

A nedělám si iluze, že toto je jen vrchol ledovce... Takže by bylo fajn se co nejvíce zorientovat v tom, kde se dají různé informace tohoto typu nalézt/ověřit.
Zkušenosti:
P2P: Mintos, Lendermarket, Afranga, Roger(dříve Investaukce)
Devizové spol.: RoklenFX

Zdroje:
explorep2p.com/mintos-lender-ratings/
p2p.holdings/mintos
beyondp2p.com/platforms/mintos/loan-originators

BTW
CO<JAK<PROČ

INVESTER.cz

Re: Investoři - invester.cz

Příspěvek od INVESTER.cz » 19 črc 2017, 14:25

Zdravím všechny účastníky diskuze,

Jako zástupce společnosti INVESTER bych se nejprve rád zastal Havlos, který není s námi žádným způsobem spojený.

Zároveň chápu některé připomínky, které zde ve fóru padly. Rádi naše služby zlepšujeme a chceme být maximálně transparentní pro všechny strany a rádi se ze zde zmíněných věcí poučíme.

Co se týká připomínek k projektu "Bytové jednotky v Teplicích" skutečně zde došlo k exekuci na majitele v průběhu zveřejnění podnikatelské příležitosti na našem portálu. To je bohužel věc, kterou nejsme my ani nikdo jiný schopni ovlivnit. Na základě tohoto zjištění jsme všechny zainteresované investory informovali o situaci a následně investici zrušili na našem portálu.

Jakub Jindra
INVESTER.cz

Havlos
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 64
Registrován: 08 led 2017, 23:46
Reputace: 25
Kontaktovat uživatele:

Re: Investoři - invester.cz

Příspěvek od Havlos » 12 říj 2017, 17:06

Zisky :)

Něco kolem 70 kč vybráno na účet vše bez problémů

Obrázek

Havlos
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 64
Registrován: 08 led 2017, 23:46
Reputace: 25
Kontaktovat uživatele:

Re: Investoři - invester.cz

Příspěvek od Havlos » 07 led 2018, 12:46

NOVÝ PROJEKT !!

TEAM BEER-BIKE BRATISLAVA
INFO O PROJEKTU https://www.invester.cz/projekty/team-b ... bratislava


Vzhledem k úspěchům předchozích dvou vozidel zafinancovaných přes naši platformu nyní uveřejňujeme další projekt z oblasti beer-bike. Tentokrát se jedná o pivní kolo určené pro Bratislavu. Autorem projektu je pan Lukáš Krňoul, který chce toto unikátní vozidlo provozovat na Slovensku.

KONCEPT PROJEKTU
Beer-bike je speciální vozidlo, které je určené pro 6-18 osob. Toto speciální kolo je poháňeno lidským přičiňením a spojuje 2 zdánlivě nespojitelné věci, tedy šlapání a pití piva či jiného nápoje. Personál je složen z řidiče, který nešlape, pouze řídí a vybírá trasu a také barmanky/barmana, kteří zajišťují pitný režim. Kolo je využíváno primárně jako nevšední turistická zážitková aktivita pro návštěvníky, kteří mohou poznat například historické centrum města a spojit dohromady jak fyzickou aktivitu, tak i pití piva či jiného nápoje. Jedinečnost spočívá v uspokojení primárně turistů, kteří tak jako všude na světe chtějí objevovat historická místa, která jdou ruku v ruce s gastronomickým zážitkem. Náš unikátní koncept skloubí obojí dohromady. Zároveň plánujeme spolupráci s hotely, cestovními pobočkami apod. Další cílení zaměříme na team-buildingy,rozlučky se svobodou a další podobné aktivity. Projekty s beer-biky jsou již úspěšně provozovány na řadě míst například v Anglii, USA, Nizozemsku, Německu, Polsku, Maďarsku a dalších zemích.

AUTOR PROJEKTU
Jedná se o projekt pana Lukáše Krňoula. Zodpovědnost za úspěšnost projektu nese sám autor projektu.

ROZDĚLENÍ PROSTŘEDKŮ
Projekt potřebuje zajistit náklady na samotnou výrobu či nákup vozidla, marketing, počáteční plat pro personál, pojištění, servisování vozidla a podobně. Režie - nájem v centru Bratislavy = 1€ za 1m2 denně + konzumace piva cca 40-50€/jízda + hodinová mzda barmanky - cca 10€/h.

SILNÉ A SLABÉ STRÁNKY
Silné stránky projektu
Unikátnost v lokalitě Bratislava. Přibližně 1.mil turistů navštíví toto hlavní město ročně. V současné době zde není příliš rozvinutá nabídka turistických atrakcí. V rámci naší společnosti plánujeme silné prezentační místo (pick-up point) v samotném centru. Po samotném zafinancování projektu, jsou velkou výhodou poměrně nízké náklady na samotný provoz. Aktuálně má autor projektu vyjednáno povolení provozu od Policie SR. V rámci Bratislavy vnímáme vysokou koncentraci cílové skupiny konzumentů. Věříme, že se TEAM BEER-BIKE BRATISLAVA stane přímou konkurencí pro elektrický vláček a to i díky možnosti konzumace moctailů, což zacílí na širší okruh turistů.

Slabé stránky projektu
Předpokládaný provoz cca 6 měsíců v roce. V případě neočekávané nehody, popřípadě nátlak lidu formou petice - možnost změny legislativy.
Konkurence je v podobě městem vlastněného elektrického vláčku a zhruba 20x Segway.

SPOLUPRÁCE
Jedná se o samostatný projekt pana Lukáše Krňoula, který není spojen s projektem Praguebeerbike.com. Do budoucna však není vyloučena spolupráce mezi oběma projekty, už také proto, že v případě úspěšného zafinancování Bratislavského projektu bude INVESTER vlastnit minimálně minoritní obchodní podíl v nově vzniklé společnosti.

PLÁN PRODEJE
Nastavení spolupráce s hotely, hostely, cestovními kancelářemi, taktéž vybranými restauracemi/bary/cluby, vše provizní formou. A to nejen v SR. Sociální média, Tripadvisor - osobní kontakty zajistí uvedeni Beer-biku v TV a novinách. Cílení na větší firmy(Teambuildingy). V centru Bratislavy je plánovaný direct sale. Kvalitní a správně nastavený web s rezervačním systémem.


VLASTNÍ ZDROJE FINANCOVÁNÍ
Vlastní zdroje autora projektu ve výši 2.000-3.000 € + veškerý čas spojený s obstaráním povolení, uvedením projektu do provozu a 100% času při samotném provozu.


NÁKLADY NA ZAMĚSTNANCE
V rámci projektu budeme potřebovat 2-3 zaměstnance. Dále bude potřeba nastavit zaměstancům hodinové ohodnocení + formu provize. Jedná se o pozice řidiče a barmanky.

REALIZACE A PRVNÍ ZISKY
Realizaci projektu předpokládáme cca 2 měsíce od zafinancování projektu. Od spuštění projektu předpokládáme zisk v řádech dnů. Zisk za první rok by měl zajistit splacení 1/2 beer-biku + vygenerovat kapitál na Bike č. 2.


NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI
Beer-bike může být po samotném provozu, také součástí častých festivalů, exhibic. V úvahu také připadá možnost nabídnout kolo pro vybrané charitativní akce řízené městem, což by upevnělo pohled na samotné kolo.


VOLNÝ OBCHODNÍ PODÍL
V rámci projektu autor projektu nabízí volný obchodní podíl v budoucí, nově vzniklé společnosti ve výši 10%, který se rovná cílové poptávané částce 540.000 Kč. Tento podíl bude držet společnost buď INVESTER v případě nepřímého podílu. V případně vstupu většího kapitálu od jediného uživatele, který zafinancuje celou potřebnou částku je možné držet celý 10% obchodní podíl přímo na jméno dotyčného, který se tím stává spolumajitelem společnosti.


ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI
Po úspěšném zafinancování projektu bude založená nový právnická osoba spolu s autorem projektu. INVESTER bude vlastnit minimálně minoritní obchodní podíl v této společnosti.

Havlos
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 64
Registrován: 08 led 2017, 23:46
Reputace: 25
Kontaktovat uživatele:

Re: Invester - investoři

Příspěvek od Havlos » 07 úno 2018, 17:34

Nový projekt

VITAMINKLUB

Volný podíl: 40 %
Cílová částka: 9.513.000 Kč
Naše hodnocení projektu: B Střední riziko
Stav projektu: Aktivní
Motto VitaminKlubu mluví asi za vše:

Motto: „Normální je život bez nemocí a zranění, plný síly, energie a vitality.“

Projekt je již částečně fungující, jedná se tedy o podporu stávajícího subjektu.
Rozdělení investičních prostředků pro vývoj projektu:

Projekt je již fungující není potřeba investovat do vývoje například nových výrobních postupů či technologií.
Vyvinutí postupů prodeje, marketingu a obchodní strategie 200.000,- Kč
Vývoj postupů návodů pro spotřebitele, vývoj MLM marketingu 250.000,- Kč
Kompletní upgrade webových stránek 580.000,- Kč
E-Shop 180.000,- Kč
Mobilní aplikace pro členy klubu a distributorskou část 990.000,- Kč
E-learning a akvizice MLM partnerů 300.000,- Kč

Rozdělení investičních prostředků pro marketing projektu:

Mikrosites pro podporu přirozeného vyhledávání 305.000,- Kč
MLM Marketing 180.000,- Kč
Placená reklama na webových stránkách, PR články, PPC a SEO 300.000,- Kč
Vybavení 50. MLM partnerů – samolepky, propagační materiály, školení dovedností 500.000,- Kč
Propagace veřejně známými osobnostmi, sportovci 135.000,- Kč
Spolupráce se sportovními organizacemi 360.000,- Kč

Rozdělení investičních prostředků pro režii společnosti:

Zázemí společnosti spojená s distributorskou kanceláří 40.000,- Kč
Fungování MLM systému 180.000,- Kč
Retailový prodej – listování obchodních míst, tisk pro retail 700.000,- Kč
Podpora vlastního brandu včetně hmotného majetku 1.409.000,- Kč
Nákup zboží na sklad 2.000.000,- Kč
Zaměstnanci 200.000,- Kč

Pan Mlčoch již investoval do projektu 2.590.000,- Kč z vlastních prostředků.
Název a struktura právnické osoby:

Název - Vitamin Klub
Filip Mlčoch 60%
Volné podíly v objemu 40%
1% podílu = 750.000,- Kč

https://www.invester.cz/projekty/vitaminklub
Nový projekt

Dluhopis INVESTER s ročním výnosem 8,1%

Volný podíl: 500 Ks
Cílová částka: 10.000.000 Kč
Naše hodnocení projektu: A Nízké riziko
Stav projektu: Aktivní

VÝHODY DLUHOPISU INVESTER

1) Fixní roční výnos 8,1% p.a.
2) Půlroční výplata výnosu uživateli na jeho bankovní účet
3) Možnost kombinace s ostatními projekty v portfoliu INVESTER a diverzifikace portfolia
4) Po 5 letech odkoupení dluhopisů zpět společností INVESTER GROUP HOLDING s.r.o. se 100% návratnosti vstupní jmenovité hodnoty dluhopisu
5) Lze získat výhodné úročení v rámci většího objemu investice
6) Zajištěný dluhopis
7) Fixní roční výnos 8,1% p.a. platí i pro případ, že nedojde k předpokládanému úpisu dluhopisů
8) Konzervativní a bezpečná forma zhodnocení finančních prostředků


ROZDĚLENÍ PROSTŘEDKŮ

Cca 70% nákup investičních pozemků
Cca 30% nákup majetku v rámci projektů INVESTER a realizace projektů
Toto rozdělení prostředků je závislé na konečné výši prostředků získaných v rámci této nabídky dluhopisů.

https://www.invester.cz/projekty/dluhop ... ynosem-8-1

Chichi43
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 769
Registrován: 03 bře 2018, 12:05
Reputace: 342
Kontaktovat uživatele:

Re: Invester - investoři

Příspěvek od Chichi43 » 03 bře 2018, 12:09

Mně se docela líbí to květinářství.

edit: už ne
Naposledy upravil(a) Chichi43 dne 24 úno 2019, 08:47, celkem upraveno 1 x.

Havlos
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 64
Registrován: 08 led 2017, 23:46
Reputace: 25
Kontaktovat uživatele:

Re: Invester - investoři

Příspěvek od Havlos » 27 bře 2018, 21:32

TEAM BEER-BIKE BRATISLAVA - Zainvestovan :)

Zbýva dofinancovát Květinářství Flower Factory
s ročním úrokem 30 %

Platby se připisují každy den a s výplatou nikdy nebyl problem :)

Obrázek

Havlos
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 64
Registrován: 08 led 2017, 23:46
Reputace: 25
Kontaktovat uživatele:

Re: Invester - investoři

Příspěvek od Havlos » 18 led 2019, 19:16

NOVÉ PROJEKTY NA INVESTER.CZ

STOCKX 2.kolo financování
Roční výnos: až 19-24% p.a.

https://www.invester.cz/projekty/stockx ... ticni-kolo

LIFE IN TOWN
Roční výnos: 26% p.a.

https://www.invester.cz/projekty/life-in-town

BEER TRAVEL COMPANY
Roční výnos: až 23 % p.a.

https://www.invester.cz/projekty/beer-travel-company

KRYPTOBANKING
Roční obrat: cca 3.013.726 Kč

https://www.invester.cz/projekty/krypto ... ptobanking

Flyboy
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 710
Registrován: 10 črc 2018, 19:14
Reputace: 154
Kontaktovat uživatele:

Re: Invester - investoři

Příspěvek od Flyboy » 18 led 2019, 20:36

A nechcete někdo Investovat do mě? Požaduji částku 100 milionů a nabízím úrok 100% ročně 8-) Ovšem Investiční horizont nastavuji na 80 let, takže když bude chtít někdo vybrat peníze dřív, tak dostane odbytné dle mého uvážnení :D

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti