Kryptomeny a ICOs

Vše o kryptoměnách a práci s nimi. Směnárny, burzy, nákup prodej a těžba.
vyvar z ovaru
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 38
Kontaktovat uživatele:

Re: Kryptomeny a ICOs

Příspěvekod vyvar z ovaru » 13 led 2018, 17:50

Vybiral jsem jen meny, ktery jsou dostupny na Binance, abych se vyhnul opruzu nakupu na spouste burz, takze to byla otazka max hodiny.

Joshua
Administrátor
Administrátor
Silver pen
Silver pen
Reputace: 87
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Joshua » 17 led 2018, 12:15

Já třeba nevím, jestli je investice do více kryptoměn nějakým rozumným řešením, co se týče diverzifikace. I na současné korekci je vidět, jak spolu jednotlivé kryptoměny korelují a přijde mi, že se vše více či méně odvíjí od ceny Bitcoinu. Možná bude zajímavé si vsadit a uplatnit tuto strategii, až zase všichni zapomenou, že něco takového jako kryptoměny existuje.
O P2P půjčkách a fintech píši na hoopoo.cz

vyvar z ovaru
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod vyvar z ovaru » 17 led 2018, 14:28

Ja to beru jako takovej pokus. Nechat to tam a zapomenout na to treba na pet let. Ted by urcite, diky panic sell, byla lepsi doba na tento pokus a na vstup do krypto, ale zitra a pozitri muze byt jeste lepsi. Je to jak s akciema, najdes neco uplne super, koupis a za dva dny se objevi negativni zprava a hodnota tvych akcii je o 40% dole. :lol:
Ale jinak je to jak rikas, strida se to v cyklech, doba, kdy lidi na krypto zapomenou, je idealni dobou k nakupu.
Jinak jsem se dival a touhle dobou byl kazdy predchozi rok docela velkej propad. Visi mi tam docela dost penez, ale verim, ze se to zase probere a skonci jeste vys nez doposud.

Zpět na „Kryptoměny“