Upvest.cz

.
K diskusím: Crowdo; Penězdroj;
Joshua
Administrátor
Administrátor
Silver pen
Silver pen
Reputace: 68
Kontaktovat uživatele:

Upvest.cz

Příspěvekod Joshua » 21 srp 2017, 15:35

Dnes jsem narazil na českou real estate platformu upvest.cz, přidávám ji i sem.

Portál založen počátkem srpna 2017, tedy stáří, přibližně dva týdny. Upvest poskytuje mezaninové úvěry developerským společnostem a investorům následně umožňuje na těchto úvěrech participovat. Výnos bude pravděpodobně kolem 5%, poplatky pro investora by měli být v tomto výnosu zahrnuty.

Z tiskové zprávy:
První projekt , do kterého se dá prostřednictvím platformy upvest.cz investovat je developerský
projekt bytového domu Rezidence u Grébovky situovaný na Praze 4. Projekt je již ve fázi stavební
realizace a investoři mohou získat čistý výnos 5% p.a. s třináctiměsíční očekávanou splatností
investice. Developerem projektu je společnost Moravská stavební, jeden z největších tuzemských
developerů, který již úspěšně zrealizoval více než 20 developerských projektů.
O P2P půjčkách a fintech píši na hoopoo.cz

zbynhu
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 20
Kontaktovat uživatele:

Re: Upvest.cz

Příspěvekod zbynhu » 27 srp 2017, 18:28

K dnešnímu dni je u prvního a zatím jediného projektu Rezidence u Grébovky zainvestováno 1 830 000 Kč z požadovaných min 5 mil. Kč. Za měsíc tedy nevybrána ani polovina. Zbývá 19 dní. Ono taky těch 5% není žádný zázrak.

ch4
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ch4 » 16 zář 2017, 21:11

Tak prvni projekt uz je uspesne zainvestovany https://app.upvest.cz/teaser/1 Je tam neco k 8 mio, 5 mio byl cil, ted se prodlouzilo obdobi o dalsich 14 dnu, takze je jeste moznost se pridat.

Developera znam a mam k nemu duveru, takze se taky podilim a jsem rad, ze se vyhnu kurzovemu riziku. Letos se to nevyvyji slibnym smerem...alespon pro ty co maji velky share mimo CZK...

blahetal
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod blahetal » 17 zář 2017, 14:58

tak jsem se teda taky regnul, abych se mrknul co je to za zazrak :)
registrace jednoducha, stranky prehledne, zaujal mne detailni popis a analyza projektu, spousta cteni na dlouhe podzimni vecery :)

Zpět na „Další poskytovatelé EC“