Bonusové odkazy

O bonusových odkazech

Registrací skrze níže uvedené odkazy získáte zajímavé bonusy a navíc podpoříte toto fórum a jeho další vývoj.
Případně můžete podpořit zcela konkrétního uživatele fóra skrze toto vlákno, může to být třeba odměna za jeho pravidelné kvalitní příspěvky.
Proč podpořit toto fórum? Zakládáme si na tom, aby fórum bylo nezávislým zdrojem informací. Moderování, správa a odpovídání na dotazy nám zabere 40-60 hodin měsíčně a tuto činnost děláme k naší běžné práci. Získané prostředky nám umožní fungovat nad rámec maximálního času, který můžeme fóru obětovat. Umožní nám organizovat další srazy, oslovit další platformy, lépe třídit příspěvky, inovovat a přinášet uživatelům další benefity.

Za každé vědomé rozhodnutí podpořit fórum nebo jeho konkrétní uživatele děkujeme.

Mintos
Získejte bonus při registraci na Mintos.com:
  • Kvůli koronaviru je program aktuálně bez bonusu pro registrovaného. Jakmile se tato skutečnost změní, uděláme update. Využít lze program refer-a-friend, který nadále funguje bez omezení. Podmínky refer-a-friend nám však zakazují umisťovat kód či odkaz veřejně. Ozvat se můžete některému z uživatelů přes soukromou zprávu.
Registrační odkaz: https://c.trackmytarget.com/vrtcpw

Při prokliku skrze odkaz výše se do url cílové stránky propíše unikátní kód. Při následné registraci, verifikaci účtu a investici uživatel obdrží bonus. Bonus se přičítá vždy na začátku měsíce dalšího.

Estateguru
Získejte bonus při registraci na Estateguru.com:
  • +0,5% ke každé investici po následující 3 měsíce
Registrační odkaz: https://c.trackmytarget.com/vgolre

Při prokliku skrze odkaz výše se do url cílové stránky propíše unikátní kód. Při následné registraci, verifikaci účtu a investici uživatel obdrží bonus. Výše bonusu bývá variabilní, občas je možné narazit na akviziční akce s výší bonusu 1%. Případně cashbacky v rámci platformy.


Peerberry
Získejte bonus při registraci na Peerberry.com:
  • +0.5% bonus k úrokové sazbě na 90 dnů
Registrační odkaz

Při registraci přes uvedený link dostanete ke všem investicím provedeným do 90 dní od registrace bonus +0,5% úrokové sazby.


Lendermarket
Získejte bonus při registraci na Lendermarket.com:
  • +1% k investicím do 60 dní
Registrační odkaz: https://c.trackmytarget.com/s8733c

Při prokliku skrze odkaz výše se do url cílové stránky propíše unikátní kód. Při následné registraci, verifikaci účtu a investici uživatel obdrží bonus.


Moncera
Platforma Moncera bohužel v současné chvíli nenabízí nově registrovaným investorům bonus, ale alespoň odměňuje ty, přes které se dotyčný investor registroval. Můžete tak tedy podpořit P2Pfórum.
  • Po registraci přes uvedený link a vkladu investora dostane P2Pfórum 1% z vkladové výše, a to po dobu 60 dní od registrace
Registrační odkaz: https://c.trackmytarget.com/xyru7v


Robocash
Platforma Robo.cash nabízí novým investorům cashback bonus +1,5% k proinvestované částce po dobu 30 dní. K uplatnění bonusu se stačí prokliknout skrze unikátní odkaz níže. Akce platí do 24.12.2021 (Standardní bonus mimo akční období je 1%).

Registrační odkaz: https://robo.cash/ref/amS


EvoEstate
Získejte bonus při registraci na Evoestate.com:
  • +0.5% bonus pro investice během 6 měsíců po registraci
Registrační odkaz

Při registraci přes uvedený link dostanete ke všem investicím provedeným do 6 měsíců od registrace cashback bonus +0,5%.


Bondster
Získejte bonus při registraci na Bondster.com:
  • +1% k investicím do 90 dní
Registrační odkaz: https://c.trackmytarget.com/xkykvx

Při následné registraci, verifikaci účtu a investici uživatel obdrží bonus. Výše bonusu je vypočítávána po 30, 60 a 90 dnech. Z každého vkladu lze bonus získat pouze jednou. Akce neplatí pro produkt výnosná rezerva (3,9% p.a.).


Upvest
Získejte bonus k provedení první participace na Upvest.com:
  • +500,- Kč k první investici
Registrační odkaz: https://app.upvest.cz/r/p2pforum

Při prokliku skrze odkaz výše se do url cílové stránky propíše unikátní kód. Při následné registraci, verifikaci účtu a investici uživatel obdrží bonus. Výše jedné participace je minimálně 5000 Kč, touto cestou tak lze v malém portfoliu výrazně navýšit návratnost první investice.


Seznam portálů pro fintech platby

Revolut
- Při nové registraci skrze následující odkaz byste měli získat debetní kartu Revolut zcela zdarma (namísto 99Kč či 6 EUR) a k ní bonus 300 Kč, odkaz by měl být platný do 6. října.

Registrační odkaz: na této stránce

Curve
- Při zadání promokódu získáte bonus 5 liber a zároveň se posunete ve frontě, karta vám bude zaslána rychleji.

Při registraci stačí zadat promokód: JNQJYLVD


CurrencyFair
- Další portál, který obchází SEPA platby a funguje na podobném principu jako TransferWise. Svými poplatky je uzpůsoben k zasílání vyšších částek v řádu desetitisíců korun. Potom jeho použití vychází lépe, než TransferWise.


Případně možnost získat aktuální bonus 30-50 EUR k převodu nad 2000 EUR: https://www.currencyfair.com/rafland/?channel=RJ30V1


Joshua, zbynhu