Bonusové odkazy

O bonusových odkazech

Registrací skrze níže uvedené odkazy získáte zajímavé bonusy a navíc podpoříte toto fórum a jeho další vývoj.
Případně můžete podpořit zcela konkrétního uživatele fóra skrze toto vlákno, může to být třeba odměna za jeho pravidelné kvalitní příspěvky.
Proč podpořit toto fórum? Zakládáme si na tom, aby fórum bylo nezávislým zdrojem informací. Moderování, správa a odpovídání na dotazy nám zabere 40-60 hodin měsíčně a tuto činnost děláme k naší běžné práci. Získané prostředky nám umožní fungovat nad rámec maximálního času, který můžeme fóru obětovat. Umožní nám organizovat další srazy, oslovit další platformy, lépe třídit příspěvky, inovovat a přinášet uživatelům další benefity.

Za každé vědomé rozhodnutí podpořit fórum nebo jeho konkrétní uživatele děkujeme.

P2P portály

Mintos
  • Poslední kampaň pro nově registrované uživatele skončila na Mintosu 30.11.2023. Využít se nyní dají pouze doporučení od známého (jiného investora Mintosu). Jakmile bude vyhlášena nová kampaň, budeme informovat.
Estateguru
Získejte bonus při registraci na Estateguru.com:
  • +0,5% ke každé investici po následující 3 měsíce
Registrační odkaz: https://c.trackmytarget.com/vgolre

Při prokliku skrze odkaz výše se do url cílové stránky propíše unikátní kód. Při následné registraci, verifikaci účtu a investici uživatel obdrží bonus. Výše bonusu bývá variabilní, občas je možné narazit na akviziční akce s výší bonusu 1%. Případně cashbacky v rámci platformy.

Esketit
Získejte bonus při registraci na Esketit.com:
  • +0,5% ke každé investici po následujících 90 dní
Registrační odkaz: https://c.trackmytarget.com/?a=poem11&i=4mf8o2

Při prokliku skrze odkaz výše se do url cílové stránky propíše unikátní kód. Při následné registraci, verifikaci účtu a investici uživatel obdrží bonus. Výše bonusu bývá variabilní, občas je možné narazit na akviziční akce s výší bonusu 0,5%.


Peerberry
Získejte bonus při registraci na Peerberry.com:
  • +0.5% bonus k úrokové sazbě na 90 dnů
Registrační odkaz

Při registraci přes uvedený link dostanete ke všem investicím provedeným do 90 dní od registrace bonus +0,5% úrokové sazby.


Lendermarket
Získejte bonus při registraci na Lendermarket.com:
  • +1% k investicím do 60 dní
Registrační odkaz: https://c.trackmytarget.com/s8733c

Při prokliku skrze odkaz výše se do url cílové stránky propíše unikátní kód. Při následné registraci, verifikaci účtu a investici uživatel obdrží bonus.


Moncera
Platforma Moncera bohužel v současné chvíli nenabízí nově registrovaným investorům bonus, ale alespoň odměňuje ty, přes které se dotyčný investor registroval. Můžete tak tedy podpořit P2Pfórum.
  • Po registraci přes uvedený link a vkladu investora dostane P2Pfórum 1% z vkladové výše, a to po dobu 60 dní od registrace
Registrační odkaz: https://c.trackmytarget.com/xyru7v

Ronda Invest
1) Každý nový investor, který investuje 20 000 Kč a více do jakéhokoliv úvěru nebo více úvěrů, získá finanční bonus 1 000 Kč.
Nezainvestuje-li investor celých 20 000 Kč, čeká na něj snížená forma bonusu, a to:
2) Bonus 500 Kč při investici v hodnotě 10 000 – 19 999 Kč.
3) Bonus 50 Kč při investici v hodnotě 1 000 – 9 999 Kč.

Registrační odkaz: https://p2ptrh.cz/odkazy/rondainvest


Robocash
Platforma Robo.cash nabízí novým investorům cashback bonus +0,5% k proinvestované částce po dobu 30 dní. K uplatnění bonusu se stačí prokliknout skrze unikátní odkaz níže. Bonus je bohužel od 04/2023 zastropován na maximální výši 10,- EUR.

Registrační odkaz: https://robo.cash/ref/amS


EvoEstate
Získejte bonus při registraci na Evoestate.com:
  • +0.5% bonus pro investice během 6 měsíců po registraci
Registrační odkaz

Při registraci přes uvedený link dostanete ke všem investicím provedeným do 6 měsíců od registrace cashback bonus +0,5%.


Bondster
Získejte bonus při registraci na Bondster.com:
  • +1% k investicím do 90 dní
Registrační odkaz: https://c.trackmytarget.com/xkykvx

Při následné registraci, verifikaci účtu a investici uživatel obdrží bonus. Výše bonusu je vypočítávána po 30, 60 a 90 dnech. Z každého vkladu lze bonus získat pouze jednou. Akce neplatí pro produkt výnosná rezerva (3,9% p.a.).


Upvest
Získejte bonus k provedení první participace na Upvest.com:
  • +500,- Kč k první investici
Registrační odkaz: https://app.upvest.cz/r/p2pforum

Při prokliku skrze odkaz výše se do url cílové stránky propíše unikátní kód. Při následné registraci, verifikaci účtu a investici uživatel obdrží bonus. Výše jedné participace je minimálně 5000 Kč, touto cestou tak lze v malém portfoliu výrazně navýšit návratnost první investice.

Investiční platformy

Portu
- Při nové registraci skrze následující odkaz byste měli získat 3 měsíce Portu bez poplatku 1%. Případně lze vyplnit referenční kód: dudeklA789

Registrační odkaz: na této stránce


Seznam portálů pro fintech platby

Curve
- Při zadání promokódu získáte bonus 5 liber a zároveň se posunete ve frontě, karta vám bude zaslána rychleji.

Při registraci stačí zadat promokód: JNQJYLVD


CurrencyFair
- Další portál, který obchází SEPA platby a funguje na podobném principu jako TransferWise. Svými poplatky je uzpůsoben k zasílání vyšších částek v řádu desetitisíců korun. Potom jeho použití vychází lépe, než TransferWise.


Případně možnost získat aktuální bonus 30-50 EUR k převodu nad 2000 EUR: https://www.currencyfair.com/rafland/?channel=RJ30V1


Joshua, zbynhu