NWT dluhopis nezaplacení jistiny a úroku


web: www.fundlift.cz
Odpovědět
David
Příspěvky: 5
Registrován: 31 pro 2021, 10:40
Reputace: 5
Bydliště: Neznámé
Kontaktovat uživatele:

NWT dluhopis nezaplacení jistiny a úroku

Příspěvek od David » 31 pro 2021, 10:50

..tak to vypadá, že problém nakonec vůbec v NWT nebyl, už jenom to, že jsme dostali email od fundliftu, že nebyla splacena jistina je zavádějící, protože jistina je splatná až 22 ledna 2022..........vypadá to, že ve fundliftu někdo nekontroluje co posílá, na druhou stranu je obtížné se v tom všem vyznat, kde je pravda, každopádně jsem obdržel informaci od NWT, že vše bude řádně zaplaceno, a tímto prozatím informace k tomu ukončím do doby splatnosti jistiny


Vážení investoři,

kontaktujeme Vás v návaznosti na Vaši investice do dluhopisů PARK TOWER 6/2022 ("Dluhopisy") společnosti NWT Invest, s.r.o. ("Emitent"). Dle emisních podmínek Vám dne 31. 12. 2021 měly být připsány úrokové výnosy a jistina, doposud jsme však ze strany Emitenta prostředky na jejich uhrazení neobdrželi.

Zástupce Emitenta jsme v posledních 14 dní kontaktovali, částku však uhrazena nebyla.



S pozdravem,

Tým Roklen360
Naposledy upravil(a) David dne 31 pro 2021, 21:06, celkem upraveno 2 x.

David
Příspěvky: 5
Registrován: 31 pro 2021, 10:40
Reputace: 5
Bydliště: Neznámé
Kontaktovat uživatele:

Re: NWT dluhopis nezaplacení jistiny a úroku

Příspěvek od David » 31 pro 2021, 15:11

..tak to vypadá, že snad vše bude v pořádku, že problém je pouze v komunikaci tak doufejme
Naposledy upravil(a) David dne 31 pro 2021, 21:07, celkem upraveno 3 x.

JPT
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 1179
Registrován: 25 zář 2016, 15:01
Reputace: 430
Kontaktovat uživatele:

Re: NWT dluhopis nezaplacení jistiny a úroku

Příspěvek od JPT » 31 pro 2021, 20:54

A nebo každému, kdo se zeptá řeknou, že právě teď....
Tabulka pro výpočet z výpisu Mintosu (nejaktuálnější, kterou mám) : https://drive.google.com/drive/folders/ ... 2_ZU-jF0qC

David
Příspěvky: 5
Registrován: 31 pro 2021, 10:40
Reputace: 5
Bydliště: Neznámé
Kontaktovat uživatele:

Re: NWT dluhopis nezaplacení jistiny a úroku

Příspěvek od David » 20 led 2022, 20:40

Tak úroky ze strany emitenta jsou zaplaceny, informace ohledně jistiny byly ze stran Fundliftu nesprávné a již se omluvil, příští týden dle plánu by měla být zaplacena jistina a tím vše řádně ukončeno.

Několikrát jsem žádal Fundlift o vysvětlení a komunikaci, nic, žádná reakce na několik emailů. Doufám, že příští týden obdržím zpět jistinu a tím to pro mě zde končí a přes Fundlift investovat nebudu, měl jsem zde dvě investice a u obou nějaký problém, ale především velmi špatní komunikace.

David
Příspěvky: 5
Registrován: 31 pro 2021, 10:40
Reputace: 5
Bydliště: Neznámé
Kontaktovat uživatele:

Re: NWT dluhopis nezaplacení jistiny a úroku

Příspěvek od David » 25 led 2022, 17:59

..vše řádně uhrazeno

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů