Mintos - kampaně


web: www.mintos.com
Odpovědět
Uživatelský avatar
shareholder
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 106
Registrován: 11 črc 2019, 21:29
Reputace: 134
Kontaktovat uživatele:

Mintos - kampaně

Příspěvek od shareholder » 12 črc 2019, 19:15

Tak máme novou kampaň - Monego a Kredo, co si o tom myslíte? S bonusem se lze dostat přes 15 %...

Líbí se mi, že není navázáno na výši investice, takže lze teoreticky alokovat jen málo peněz, na druhou stranu je to "šrot", oba pod 40 body v p2pexplore tabulce. Já osobně do toho asi nepůjdu, možná maximálně s pár drobnými.
Time in the market beats timing the market

Uživatelský avatar
zbynhu
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 2630
Registrován: 09 srp 2017, 09:48
Reputace: 2287
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Primární trh - nabídky

Příspěvek od zbynhu » 12 črc 2019, 19:32

shareholder píše:
12 črc 2019, 19:15
Tak máme novou kampaň - Monego a Kredo, co si o tom myslíte? S bonusem se lze dostat přes 15 %...

Líbí se mi, že není navázáno na výši investice, takže lze teoreticky alokovat jen málo peněz, na druhou stranu je to "šrot", oba pod 40 body v p2pexplore tabulce. Já osobně do toho asi nepůjdu, možná maximálně s pár drobnými.
Do akce jsem se uz zapojil, je lakava. Beru pujcky na 9-10 mesicu, 14,5-15%.
Prespokladam, ze nabidka pujcek pujde rychle dolu, takže jsem se slevou prodal starsi Kredo a Monego pujcky s 1% slevou a obratem nakupoval.
Otocil jsem 2k a jsem spokojeny.
Pravidelné detailní rozbory mého P2P portfolia (Mintos, Lendermarket, Peerberry, Robo.cash, Bondster, Afranga, Upvest, Esketit) za uplynulé čtvrtletí vždy na P2Ptrhu začátkem každého kvartálu.

Uživatelský avatar
Jan
writerP2P
Jan
Jan
Příspěvky: 5517
Registrován: 31 srp 2016, 10:04
Reputace: 1135
Kontaktovat uživatele:

Re: Primární trh - nabídky

Příspěvek od Jan » 12 črc 2019, 19:37

shareholder píše:
12 črc 2019, 19:15
Tak máme novou kampaň - Monego a Kredo, co si o tom myslíte? S bonusem se lze dostat přes 15 %...

Líbí se mi, že není navázáno na výši investice, takže lze teoreticky alokovat jen málo peněz, na druhou stranu je to "šrot", oba pod 40 body v p2pexplore tabulce. Já osobně do toho asi nepůjdu, možná maximálně s pár drobnými.
Já už jsem je kdysi trochu kupoval, takže u nich již nějakou alokaci mám. A CB akce - možná trochu nakoupím místo toho, co se odprodalo, ale rozhodně ne žádné blázniviny. Ono to stejně nejspíš dopadne klasicky - že se to celkem záhy vykoupí a bude po ptákách :o).
Akorát - a stejně jako u ExpressCreditu - jsem ohledně svých podílů zde trochu rozpolcený, zda je držet, nakonec jsem je lupnul s bonusem na SM. Po troškách se rozprodávaly, s čímž teď tedy bude díky CB utrum...
Zkušenosti:
P2P: Mintos, Lendermarket, Afranga, Roger(dříve Investaukce)
Devizové spol.: RoklenFX

Zdroje:
explorep2p.com/mintos-lender-ratings/
p2p.holdings/mintos
beyondp2p.com/platforms/mintos/loan-originators

BTW
CO<JAK<PROČ

marek.k
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 203
Registrován: 21 led 2019, 17:18
Reputace: 128
Kontaktovat uživatele:

Re: Primární trh - nabídky

Příspěvek od marek.k » 12 črc 2019, 20:03

shareholder píše:
12 črc 2019, 19:15
Tak máme novou kampaň - Monego a Kredo, co si o tom myslíte? S bonusem se lze dostat přes 15 %...

Líbí se mi, že není navázáno na výši investice, takže lze teoreticky alokovat jen málo peněz, na druhou stranu je to "šrot", oba pod 40 body v p2pexplore tabulce. Já osobně do toho asi nepůjdu, možná maximálně s pár drobnými.
zajímavé...
květen19 CB na Kredo
červen19 CB na Kredo a Monego (mimo jiné)
červenec19 CB na Kredo a Monego
kdože platí ty procenta z kampaně?
tyto společnosti občas nakupuji, mají dobrá procenta. a jako na potvoru jsem si kampaně nevšimnul. a balík euro jsem dnes rozpustil jinde.
no, spíše balíček :)

Uživatelský avatar
Jan
writerP2P
Jan
Jan
Příspěvky: 5517
Registrován: 31 srp 2016, 10:04
Reputace: 1135
Kontaktovat uživatele:

Re: Primární trh - nabídky

Příspěvek od Jan » 12 črc 2019, 20:10

marek.k píše:
12 črc 2019, 20:03
shareholder píše:
12 črc 2019, 19:15
Tak máme novou kampaň - Monego a Kredo, co si o tom myslíte? S bonusem se lze dostat přes 15 %...

Líbí se mi, že není navázáno na výši investice, takže lze teoreticky alokovat jen málo peněz, na druhou stranu je to "šrot", oba pod 40 body v p2pexplore tabulce. Já osobně do toho asi nepůjdu, možná maximálně s pár drobnými.
zajímavé...
květen19 CB na Kredo
červen19 CB na Kredo a Monego (mimo jiné)
červenec19 CB na Kredo a Monego
kdože platí ty procenta z kampaně?
tyto společnosti občas nakupuji, mají dobrá procenta. a jako na potvoru jsem si kampaně nevšimnul. a balík euro jsem dnes rozpustil jinde.
no, spíše balíček :)
No, tak to jsem zřejmě některé ty kampaně úplně prošvihul... :o/.A nebo na ně zapomněl. A nebo mě podmínky natolik nezaujaly, že jsem to pustil z hlavy...
Zkušenosti:
P2P: Mintos, Lendermarket, Afranga, Roger(dříve Investaukce)
Devizové spol.: RoklenFX

Zdroje:
explorep2p.com/mintos-lender-ratings/
p2p.holdings/mintos
beyondp2p.com/platforms/mintos/loan-originators

BTW
CO<JAK<PROČ

Flyboy
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 710
Registrován: 10 črc 2018, 19:14
Reputace: 154
Kontaktovat uživatele:

Re: Primární trh - nabídky

Příspěvek od Flyboy » 12 črc 2019, 23:11

Je dobré poslat vždy peníze na účet jak je nějaká taková akce a hned je tam protočit. Ale já určitě nebudu ten, kdo pošle peníze na Mintos aby to zainvestoval do C poskytovatelů co jsou ve ztrátě jako je Kredo a Monego :lol:

cmel.da
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 226
Registrován: 29 kvě 2018, 11:53
Reputace: 29
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - kampaně

Příspěvek od cmel.da » 13 črc 2019, 13:03

... jo sranda by byla, kdyby příští týden třeba kosovské Monego padlo a vyhlásilo insolvenci. Holt, céčkový nejdou na odbyt.

Aleš
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 41
Registrován: 28 kvě 2019, 06:06
Reputace: 24
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - kampaně

Příspěvek od Aleš » 13 črc 2019, 21:31

V Monego jsem držel 1-2 % portfolia a Kredo jsem občas nějaké vzal když měli minule akci, díky jejich slušné rozvaze, ta se ale u obou dle posledních čísel zhoršila díky růstu, který už ale nedoprovázel růst vlastního kapitálu. Do budoucna již tedy neplánuji investovat, dokud se nezlepší, maximálně nějaké menší částky na protočení na pár dní při této akci, což dává dobré RRR.

Uživatelský avatar
Jan
writerP2P
Jan
Jan
Příspěvky: 5517
Registrován: 31 srp 2016, 10:04
Reputace: 1135
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - kampaně

Příspěvek od Jan » 14 črc 2019, 14:29

Aleš píše:
13 črc 2019, 21:31
V Monego jsem držel 1-2 % portfolia a Kredo jsem občas nějaké vzal když měli minule akci, díky jejich slušné rozvaze, ta se ale u obou dle posledních čísel zhoršila díky růstu, který už ale nedoprovázel růst vlastního kapitálu. Do budoucna již tedy neplánuji investovat, dokud se nezlepší, maximálně nějaké menší částky na protočení na pár dní při této akci, což dává dobré RRR.
Vycházíš z ExploreP2P, nebo ještě jiných zdrojů?
Dík
Zkušenosti:
P2P: Mintos, Lendermarket, Afranga, Roger(dříve Investaukce)
Devizové spol.: RoklenFX

Zdroje:
explorep2p.com/mintos-lender-ratings/
p2p.holdings/mintos
beyondp2p.com/platforms/mintos/loan-originators

BTW
CO<JAK<PROČ

Aleš
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 41
Registrován: 28 kvě 2019, 06:06
Reputace: 24
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - kampaně

Příspěvek od Aleš » 14 črc 2019, 15:16

Jan píše:
14 črc 2019, 14:29
Vycházíš z ExploreP2P, nebo ještě jiných zdrojů?
Dík
ExploreP2P používám na rychlé porovnání a následně u poskytovatelů, kteří mě zaujmou, procházím finanční výkazy na Mintosu. Např. Monego má už výkazy za rok 2018. Teď zrovna koukám, že dnes už mu taky zhoršili sloupec Capital o 5 bodů, původně mělo Monego 14.

Uživatelský avatar
Jan
writerP2P
Jan
Jan
Příspěvky: 5517
Registrován: 31 srp 2016, 10:04
Reputace: 1135
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - zkušenosti investorů

Příspěvek od Jan » 16 črc 2019, 17:25

marek.k píše:
08 črc 2019, 13:41
další cashback kampaň
CREDIUS a ExpressCredit z Botswany
hm... nevím
respektive...vím...tentokráte beze mě
Měl bych 2 otázky:
Daří se Vám účastnit CB akcí?
Já po nich moc nedychtím, takže mě to dvakrát netrápí (i když té Kredo/Monego bych se asi omezeně zúčastnil), ale defakto vyjma prvního dne jsem neviděl adekvátní půjčky, natož aby se mi podařilo něco koupit. Co Vy?
Připsali Vám už CB bonus ExpressCreditu (pokud se tedy CB akce účatníte)?
Já jsem jen tak 2 půjčky koupil, teď jsem si říkal, že se celkem dlouho nic neděje, tak jsem se koukal, že CB bonus měl být už připsaný, obě půjčky jsem koupil 8.7.
Zkušenosti:
P2P: Mintos, Lendermarket, Afranga, Roger(dříve Investaukce)
Devizové spol.: RoklenFX

Zdroje:
explorep2p.com/mintos-lender-ratings/
p2p.holdings/mintos
beyondp2p.com/platforms/mintos/loan-originators

BTW
CO<JAK<PROČ

Uživatelský avatar
FraK
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 1910
Registrován: 27 lis 2018, 22:01
Reputace: 1422
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - zkušenosti investorů

Příspěvek od FraK » 16 črc 2019, 18:45

Momentalne se mi do Monega a Kreda nedari investovat. Dal jsem do nich prvni den akce asi po 200€. Pak jsem zvazoval, ze bych treba jeste neco prihodil, abych vydelal vic jak 1,5€. Myslel jsem treba, ze bych vydelal 3€ -:))), ale uz se mi nepodarilo nic chytit. Tak si holt dam priste v hospode o pivo mene :-)).
Credius jsem nechtel az tak moc navysovat a tak jsem jen koupil na SM 13% se slevou 1,3% na dva roky, coz mi prislo super. A vydelal kak prodejce, ktery inkasoval maximalni CB, tak ja, ktery by na tak vysoky CB nedosahl.
Zkušenosti:
P2P (P2B): Mintos, Zonky, Ronda, Bondster, Investown, Upvest, FinGOOD, Roger, Nafirmy, Robocash, PeerBerry, Lendermarket, Afranga, Esketit, Lande, EstateGuru, Roier
Broker: FIO, Interactive, LYNX, eToro, Degiro, Revolut

Uživatelský avatar
zbynhu
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 2630
Registrován: 09 srp 2017, 09:48
Reputace: 2287
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - zkušenosti investorů

Příspěvek od zbynhu » 16 črc 2019, 19:06

Jan píše:
16 črc 2019, 17:25
Měl bych 2 otázky:
Daří se Vám účastnit CB akcí?
Já po nich moc nedychtím, takže mě to dvakrát netrápí (i když té Kredo/Monego bych se asi omezeně zúčastnil), ale defakto vyjma prvního dne jsem neviděl adekvátní půjčky, natož aby se mi podařilo něco koupit. Co Vy?
Připsali Vám už CB bonus ExpressCreditu (pokud se tedy CB akce účatníte)?
Já jsem jen tak 2 půjčky koupil, teď jsem si říkal, že se celkem dlouho nic neděje, tak jsem se koukal, že CB bonus měl být už připsaný, obě půjčky jsem koupil 8.7.
Monego a Kredo jsem solidně protočil první den, ale od té se mi už jen jednou povedlo koupit Monego asi za 200 E (to mi překvapivě zafungoval AI). Jinak jsou k nesehnání.
V poslední době jdou CB akce na dračku, asi v tom někdo jede ve velkým.

EC CB se neúčastním. Po masivním propadu v hodnocení bych měl EC spíš redukovat (zatím realizuju zastavením nákupů a sem tam nějakým výkupem předčasně ukončené půjčky)...
Pravidelné detailní rozbory mého P2P portfolia (Mintos, Lendermarket, Peerberry, Robo.cash, Bondster, Afranga, Upvest, Esketit) za uplynulé čtvrtletí vždy na P2Ptrhu začátkem každého kvartálu.

marek.k
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 203
Registrován: 21 led 2019, 17:18
Reputace: 128
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - zkušenosti investorů

Příspěvek od marek.k » 16 črc 2019, 20:20

CREDIUS a ExpressCredit z Botswany jsem vynechal.
co se týká Kredo a Monego, tam jsem první a druhý den něco protočil (nákup a následně sleva na sekundáru), v následujících dnech už nebylo na trhu nic z těchto poskytovatelů. AI na ně nemám, takže nevím, jak jsou na tom s vypisováním půjček. nezaznamenal jsem je na tržišti.
když se připisoval bonus minule, tak to bylo v pondělí, další týden v úterý. třeba si to upravuje každý poskytovatel samostatně a vyplatí bonus až kampaň skončí.
Kredo jede už třetí kampaň v posledních 3 měsících, Monego druhou.

Uživatelský avatar
shareholder
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 106
Registrován: 11 črc 2019, 21:29
Reputace: 134
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - zkušenosti investorů

Příspěvek od shareholder » 16 črc 2019, 20:56

Připsali Vám už CB bonus ExpressCreditu (pokud se tedy CB akce účatníte)?
Já jsem jen tak 2 půjčky koupil, teď jsem si říkal, že se celkem dlouho nic neděje, tak jsem se koukal, že CB bonus měl být už připsaný, obě půjčky jsem koupil 8.7.
Podle podmínek by mělo být připsáno do 6 pracovních dnů od investice (to platí i pro Monego/Kredo bonus). Já mám bonus dostat podle pravidel 18. a zatím nic... pokud se nepřipíše napíšu na support...pořádek musí být :twisted:
Time in the market beats timing the market

Uživatelský avatar
Zakknot
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 201
Registrován: 24 úno 2019, 13:28
Reputace: 157
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - zkušenosti investorů

Příspěvek od Zakknot » 16 črc 2019, 22:34

Jsem na tom obdobně. Nejlepší nabídky hodně rozebrali během prvních dvou dnů,
a abych něco lovil, to mi za takové poskytovatele nestojí, raději jsem převedl jinam

Uživatelský avatar
FraK
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 1910
Registrován: 27 lis 2018, 22:01
Reputace: 1422
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - zkušenosti investorů

Příspěvek od FraK » 17 črc 2019, 08:00

Na PM uz jsou k dispozici pujcky od Monego i Kredo, ale nyni za smesny pomer riziko/urok. To by ten CB bonus musel byt 5%, aby do toho nekdo rozumny sel :-))).
Zkušenosti:
P2P (P2B): Mintos, Zonky, Ronda, Bondster, Investown, Upvest, FinGOOD, Roger, Nafirmy, Robocash, PeerBerry, Lendermarket, Afranga, Esketit, Lande, EstateGuru, Roier
Broker: FIO, Interactive, LYNX, eToro, Degiro, Revolut

marek.k
Bronze pen
Bronze pen
Příspěvky: 203
Registrován: 21 led 2019, 17:18
Reputace: 128
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - kampaně

Příspěvek od marek.k » 17 črc 2019, 10:54

dnes připsán vklad
pro mě za poslední kampaň. Kredo, Monego

Uživatelský avatar
Jan
writerP2P
Jan
Jan
Příspěvky: 5517
Registrován: 31 srp 2016, 10:04
Reputace: 1135
Kontaktovat uživatele:

Re: Mintos - zkušenosti investorů

Příspěvek od Jan » 17 črc 2019, 16:24

zbynhu píše:
16 črc 2019, 19:06
Jan píše:
16 črc 2019, 17:25
...
Monego a Kredo jsem solidně protočil první den, ale od té se mi už jen jednou povedlo koupit Monego asi za 200 E (to mi překvapivě zafungoval AI). Jinak jsou k nesehnání.
V poslední době jdou CB akce na dračku, asi v tom někdo jede ve velkým.

EC CB se neúčastním. Po masivním propadu v hodnocení bych měl EC spíš redukovat (zatím realizuju zastavením nákupů a sem tam nějakým výkupem předčasně ukončené půjčky)...
"Točení" nemám v povaze :o/.
S EC to mám podobně jako Ty - já tedy úplně nevím, co s tím, takže jsem zastavil nákupy (což je teď spíš irreleventní kvůli CB), trošku jsem hodil na SM, po částech se to rozprodává. Tak doufám, že to bude OK. S GetBucks jsem se také nakonec nechal ovlivnit tvým přístupem a nechal si je, z čehož teď zpětně nejsem úplně nadšený - 13%/6Y není úplně prodatelné. Ale stejně jako s EC mě to kdovíjak netrápí.
Zkušenosti:
P2P: Mintos, Lendermarket, Afranga, Roger(dříve Investaukce)
Devizové spol.: RoklenFX

Zdroje:
explorep2p.com/mintos-lender-ratings/
p2p.holdings/mintos
beyondp2p.com/platforms/mintos/loan-originators

BTW
CO<JAK<PROČ

Uživatelský avatar
zbynhu
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Příspěvky: 2630
Registrován: 09 srp 2017, 09:48
Reputace: 2287
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Varks - Forward Flow kampaň CB 2%

Příspěvek od zbynhu » 16 bře 2020, 17:46

To jsem zvědavý, kolik dušiček na tohle uloví...
Varks.jpg
Varks.jpg (117.03 KiB) Zobrazeno 9688 x
Pravidelné detailní rozbory mého P2P portfolia (Mintos, Lendermarket, Peerberry, Robo.cash, Bondster, Afranga, Upvest, Esketit) za uplynulé čtvrtletí vždy na P2Ptrhu začátkem každého kvartálu.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti