PeerBerry.com

web: www.peerberry.com
Odpovědět
Drmla
Gold pen
Gold pen
Reputace: 288
Kontaktovat uživatele:

Re: PeerBerry.com

Příspěvek od Drmla » 08 zář 2021, 12:31

Dnes mi nečekaně připsali 50 eur. Chvíli jsem si říkal, že asi Alzheimer a poslal jsem si to, ale rychlý pohled do bankovní aplikace ukázal, že ne. Po kontaktu podpory se ukázalo, že jsem ani nevyhrál v nějaké neveřejné soutěži a prostě mi to připsali omylem :cry:
Škoda :)

zbynhu
Moderátor
Gold pen
Gold pen
Reputace: 1120
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zbynhu » 16 zář 2021, 13:17

Peerberry kvůli vysoké poptávce a nízké poptávce mění nabízené úrokové sazby směrem dolů :cry: Nedávno jsem tam zdvojnásobil svou pozici, tak to zrovna nepotěší :|
Pozastavují také Refer a friend program.
The adjustments in interest rates are related to the demand-supply ratio. Currently, our business partners have less need to borrow through the platform as they have accumulated large amounts of their own funds that they reinvest in their business. It has a temporary effect on supply and interest rates on the platform.

We also want to inform you in advance that due to rapidly growing demand on the PeerBerry platform, starting from October 1st, we are temporarily suspending additional growth generating offers such as "Invite a friend". We'll let you know in a separate announcement when we see the need to update this offer.
peerberry.png
peerberry.png (46.15 KiB) Zobrazeno 291 x
Pravidelné detailní rozbory mého P2P portfolia (Mintos, Lendermarket, Peerberry, Robo.cash, Bondster, Afranga, Upvest) za uplynulé čtvrtletí vždy na P2Ptrhu začátkem každého kvartálu.

Drmla
Gold pen
Gold pen
Reputace: 288
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drmla » 16 zář 2021, 14:44

Při tom devalvování měn se divím, že je ještě někdo ochoten za to platit úroky.

Nikituska
Silver pen
Silver pen
Reputace: 107
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nikituska » 16 zář 2021, 15:53

Já nechávám autoivesty beze změny. Pokud se přestanou chytat, níž nepůjdu a radši to vyberu a nakoupím protiinflační dluhopisy s cca 4% výnosem, bez danění, bez kurzového a bez kredintího rizika...

Nikituska
Silver pen
Silver pen
Reputace: 107
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nikituska » 21 zář 2021, 14:52

Obávám se, že PeerBerry taky přešlo na drsnou optimalizaci úroků - pár dnů po oznámení snížení úroků se mi kupí hotovost. Ranní zůstatky jsou teď cca 10x větší než před snížením. Tuším klasický pojeb s výkupem a okamžitým převystavení s nižším úrokem...

Odpovědět