Bondster - zkušenosti investorů

web: www.bondster.cz
Odpovědět
akpraha
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 25
Kontaktovat uživatele:

Re: Bondster - zkušenosti investorů

Příspěvek od akpraha » 22 zář 2021, 20:10

Lundea píše:
22 zář 2021, 16:20
Přečetl jsem celé vlákno a chci se zeptat - věříte bondsteru? Investujete tam nadále v EUR do půjček?
Hodně se v tomto vláknu řeší obchodní podmínky, ale nerozumím, proč bych kvůli tomu měl na celou platformu zanevřít a nepokračovat v investicích.
Když vidím úrok X% s tím, že tam je zpětný odkup. Ale třeba na to koukám nainvně, tak se rád nechám poučit. Díky.
Ja teda neverim. Jde o to, ze ja dodnes cekam dele nez rok na uplatneni zpetneho odkupu u cca 30% toho, co jsem dal do EUR s BBG. Je to fajn, ze to furt nabizeji. Ale jakmile je problem u "poskytovatele", tak Bondster mlci a prilis neresi. Sem tam neco posilaji, ale pro mne je to ztracena platforma. Penize uz investuje jinde.

Drmla
Gold pen
Gold pen
Reputace: 288
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drmla » 22 zář 2021, 22:59

Moje zkušenosti jsou podobné v eurech a ještě horší v CZK, kde ty podnikatelské nezajištěné úvěry popadaly jako švestky. K tomu ty proti investorské úpravy podmínek. Nevidím důvod pokračovat na platformě, kde mám nejhorší zhodnocení z těch, kde ještě mám investice. Jinak jsem samozřejmě udělal i horší zkušenosti v P2P oblasti. Ale z těch aktivních je Bondster nejhorší no.

Boží mlýn
Silver pen
Silver pen
Reputace: 129
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boží mlýn » 11 říj 2021, 19:22

Nevolají vám teď individuálně z bondsteru? Nejdřív mi volali nevhod a druhý den jsem nestihl vzít. Nevím však co bylo důvodem volání...
podepsáno elektronicky

Tea23
Reputace: 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tea23 » 12 říj 2021, 19:40

Mně volali minulý týden, ale nezvedal jsem a zpět nevolal.
Znovu už se neozvali, takže asi nic důležitého.

andrej.novakov
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 34
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od andrej.novakov » 12 říj 2021, 22:34

Je normální, že mám už ve svém portfoliu jen jednu zesplatněnou investici a nic víc, ale je mi pořád účtovaný poplatek za "investování"? Když už se v podstatě jen (ne)vymáhá a každý měsíc naskakují stovky poplatků??

Jackob.Fish
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackob.Fish » 13 říj 2021, 09:39

andrej.novakov píše:
12 říj 2021, 22:34
Je normální, že mám už ve svém portfoliu jen jednu zesplatněnou investici a nic víc, ale je mi pořád účtovaný poplatek za "investování"? Když už se v podstatě jen (ne)vymáhá a každý měsíc naskakují stovky poplatků??
Na Bondsteru jsou nějaké poplatky?

P2P_Ronie
Gold pen
Gold pen
Reputace: 427
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od P2P_Ronie » 13 říj 2021, 10:52

Jackob.Fish píše:
13 říj 2021, 09:39
andrej.novakov píše:
12 říj 2021, 22:34
Na Bondsteru jsou nějaké poplatky?
Nevím, jestli se něco nezměnilo (už tam nejsem), ale podle mě vždy bylo 1 % na CZ půjčkách, ale 0 % na EUR - podporovali vznik nového "trhu".
CZ: ČEZ | Moneta | KB | Kofola | Avast | CTP

Zahraniční: INTC | BABA | KO | VZ | T | BAC | ABBV | CVS | IBE1.DE | VOD | HK.9888 | FB | ATVI | FLOW | ACOMO | PHOR | SSSS | SBSW | PRX.AS | SOFI

REITs: MPW | O | AMT

ETF: IQQQ.DE | Portu

LewisCollins
Reputace: 1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LewisCollins » 13 říj 2021, 19:11

Ano, poplatky 1% jsou ze všeho, což je past, ze které se nedostaneš. A budou je podle smlouvy klidně vymáhat. Takže takový double loss :cry:

andrej.novakov
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 34
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od andrej.novakov » 13 říj 2021, 22:29

LewisCollins píše:
13 říj 2021, 19:11
Ano, poplatky 1% jsou ze všeho, což je past, ze které se nedostaneš. A budou je podle smlouvy klidně vymáhat. Takže takový double loss :cry:
Hustý. U Zonkyho se za tohle neplatilo. A ještě si strhnou 15% z vymožené částky, myslím. No, stovka měsíčně mě nezabije, ale tohle je tedy fakt chucpe.

Odpovědět