Revolut - zkušenosti

Banky + alternativní systémy - TransferWise, Revolut, CurrencyFair či Paysera.
K diskusím: Revolut; RoklenFX; TransferWise
Odpovědět
neleh
Silver pen
Silver pen
Reputace: 300
Kontaktovat uživatele:

Re: Revolut - zkušenosti

Příspěvek od neleh » 09 srp 2022, 20:58

Problém by mohl být v tom, že se odkazem v mailu nespustí rovnou aplikace revolut. To bude otázka nastavení předvoleb.

entik
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 129
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od entik » 10 srp 2022, 07:13

romancik píše:
09 srp 2022, 20:26
Může mi prosím někdo poradit?
Revolut jsem už určitě min. 2x přesouval na jiný mobil. Jenže teď mi to nějak nejde...
Starý se mi rozbil tak, že nejde vůbec používat.
Po instalaci aplikaci na nový mobil to po mně chce přihlášení - tj. tel. číslo, přihlašovací PIN. Pak to pošle na můj mail potvrzovací email. Až sem je to v pohodě. Jenže. Poté co přijde přihlašovací mail, tak je zde sice tlačítko "Ověřit", ale když dám ověřit, otevře se mi nejdříve prohlížeč, který po mně chce potvrzení, zda chci spustit aplikaci. Dám ANO. Pak se mi otevře aplikace - jenže opět po mně chce telefonní číslo, PIN a opět mi píše, že kvůli ověření se zasílá potvrzovací email a je z toho opět kolečko dokola. Nevíte, jak z toho ven?
Předem díky.
Zkus z mailu vykopirovat odaz toho tlacitka a dat ho primo do prohlizece.

romancik
Silver pen
Silver pen
Reputace: 194
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romancik » 10 srp 2022, 22:52

To jsem taky zkoušel, to nepomohlo, byl to odkaz na otevření aplikace a v jiném prohlížeči mi to ani neotevřelo na mobilu.
Nakonec jsem musel dát něco o tom, že ztraceno číslo, takže to po mně chtělo ověřit identitu (selfie - byl to porod, protože to chtěl do oválu pro fotku umístit jen kus hlavy, jinak mi to nepovolilo fotku a pak kopii občanky)... A nakonec se to podařilo.
Ale popravdě je to pěkně náročné.

Styx
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Styx » 03 zář 2022, 14:10

Zdravím mám problém s ověřením. Chtějí po mě ověření přes selfie, ale nefunguje mi přední kamera. Dá se to vyřešit nějak jinak? Možnost použití zadní kamery tam nemají. Díky za odpověď

yaqwsx
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yaqwsx » 05 zář 2022, 09:50

Styx píše:
03 zář 2022, 14:10
Zdravím mám problém s ověřením. Chtějí po mě ověření přes selfie, ale nefunguje mi přední kamera. Dá se to vyřešit nějak jinak? Možnost použití zadní kamery tam nemají. Díky za odpověď
Není. Je třeba sehnat jiný telefon a přihlásit se tam a projít verifikací.

Toto se stalo mým rodičům cca před rokem a půl. Tehdy jsem čistě ze zájmu zkoušel, jaké řešení mi nabídne podpora a nic - jen že to nahlásili vývojářům. Trvalo asi 9 měsíců než chybu opravili a mezitím zvládli udělat 6 releasů. Jakoukoliv mou snahu o pomoc (např. android logy) odmítali. Nejen kvůli této zkušenosti "využívám Revolut" jen na to, co je výhodný, ale pokud možno mu nesvěřuji žádné jiné finanční prostředky.

Styx
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Styx » 05 zář 2022, 16:44

yaqwsx píše:
05 zář 2022, 09:50
Není. Je třeba sehnat jiný telefon a přihlásit se tam a projít verifikací.

Toto se stalo mým rodičům cca před rokem a půl. Tehdy jsem čistě ze zájmu zkoušel, jaké řešení mi nabídne podpora a nic - jen že to nahlásili vývojářům. Trvalo asi 9 měsíců než chybu opravili a mezitím zvládli udělat 6 releasů. Jakoukoliv mou snahu o pomoc (např. android logy) odmítali. Nejen kvůli této zkušenosti "využívám Revolut" jen na to, co je výhodný, ale pokud možno mu nesvěřuji žádné jiné finanční prostředky.
Na jiném telefonu jsem se úspěšně přihlásil, ale na mém telefonu, kde nejde přední kamera se stejně nepřihlásím. Revolut mám taky jako vedlejší účet, který používám jen na určitě převody. Očividně bez přední kamery se nemám šanci na mém telefonu přihlásit, že?

yaqwsx
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yaqwsx » 06 zář 2022, 15:28

Bojím se, že to tak bude. Můžeš si zkusit stěžovat u podpory, ale bojím se, že to bude boj s větrnými mlýny.

bizon
Bronze pen
Bronze pen
Reputace: 88
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bizon » 03 říj 2022, 18:24

Únik dat o uživatelích Revolutu:
https://www.root.cz/clanky/postrehy-z-b ... h-revolutu

zbynhu
Administrátor
Gold pen
Gold pen
Reputace: 1809
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zbynhu » 01 lis 2022, 18:29

Zakladatel Revolutu se vzdal ruského občanství. Není sám, Rusem nově není ani vlivný miliardář
https://cc.cz/zakladatel-revolutu-se-vz ... miliardar/
Pravidelné detailní rozbory mého P2P portfolia (Mintos, Lendermarket, Peerberry, Robo.cash, Bondster, Afranga, Upvest, Esketit) za uplynulé čtvrtletí vždy na P2Ptrhu začátkem každého kvartálu.

Broukada
Reputace: 2
Kontaktovat uživatele:

AML

Příspěvek od Broukada » 15 led 2023, 22:14

Zdravím, posílám svou zkušenost s AML na Revolutu.

Přes Revolut točím několik mio ročně, tak jsem se ani moc nedivil, když mi se rozhodli, že mi zkontrolují zdroj příjmů.

Chtěli hrozně moc dokumentů, které jsem nebyl schopen sehnat (protože je chtěli i na transakce rok staré - s tím jsem nepočítal). Poslal jsem jim tedy jen potvrzení z banky, ke každé transakci jsem dopsal zdroj příjmu (např výplata, příjem z investic, půjčka …). To bylo promne nejjednodušší, protože ke každé transakci si dávám příznak - tak stačilo podle příznaku vyfiltrovat odpovídající platby a příjmy za poslední rok. Ověření jim trvalo sice přes 2 měsíce, ale takto vygenerovaný výpis jim stačil.

BTW. Vše je samozřejmě skutečně čisté - AML kontrolu musím podstupovat 2x ročně i v ČR.

Odpovědět