Degiro

Informace o brokerech.
K diskusím: Degiro; Fio; IB; LYNX; obecná diskuze
Odpovědět
P2P_Ronie
Gold pen
Gold pen
Reputace: 427
Kontaktovat uživatele:

Re: Degiro

Příspěvek od P2P_Ronie » 09 říj 2021, 20:15

Nemyslim si. Nebo si to aspon nevybavuju. Ale pres vikend stejne nenakoupis ;)
CZ: ČEZ | Moneta | KB | Kofola | Avast | CTP

Zahraniční: INTC | BABA | KO | VZ | T | BAC | ABBV | CVS | IBE1.DE | VOD | HK.9888 | FB | ATVI | FLOW | ACOMO | PHOR | SSSS | SBSW | PRX.AS | SOFI

REITs: MPW | O | AMT

ETF: IQQQ.DE | Portu

refluxcoin
Reputace: 1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od refluxcoin » 12 říj 2021, 16:35

Přes víkend pase, s tím jsem počítal.

Spíš mě trochu zarazilo, že o tom nikde (alespoň jsem si toho nevšiml) nebyla zmínka.

Dnes v práci jsem měl čas a konečně jsem se prokousal celým vláknem, a od 5. stránky to začal být vyloženě fičák, takže jsem zůstal vcelku konsternovaně čumět. Ještě před tím, než jsem sjel vlákno, poslal jsem na oťuk pár stovek. Tak jenom doufám, že to nebyla chyba protože z toho mám vážně smíšené pocity. Myslím tím ty různé nedostatky podpory, neochota něco řešit, bugy a chyby o kterých se tu vedla řeč - a ne jednou. Tak to na mě působí značně fušařáským dojmem.

P2P_Ronie
Gold pen
Gold pen
Reputace: 427
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od P2P_Ronie » 12 říj 2021, 16:49

Hele, já bych to asi nenafukoval :) Za mě Degiro v poho broker. Je to nízkonákladový broker, takže podpora může být horší než někde jinde. Na druhou stranu, mně vždy (= 2x, ono kolikrát člověk zase potřebuje něco řešit...) reagovala rychleji a lépe než podpora na Interactive Brokers... Jediné, co mě na nich sere, že tu a tam přijdou s tím, že přestávají podporovat nějaké produkty. Takže jsem musel prodat např. Realty Income a nakoupit na IB. Jinak s nima nemám sebemenší problém, řekl bych ;)
CZ: ČEZ | Moneta | KB | Kofola | Avast | CTP

Zahraniční: INTC | BABA | KO | VZ | T | BAC | ABBV | CVS | IBE1.DE | VOD | HK.9888 | FB | ATVI | FLOW | ACOMO | PHOR | SSSS | SBSW | PRX.AS | SOFI

REITs: MPW | O | AMT

ETF: IQQQ.DE | Portu

SomeoneWhoCare
Silver pen
Silver pen
Reputace: 227
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SomeoneWhoCare » 13 říj 2021, 16:40

Vzhledem k nízkým nákladům naopak obdivuji, že podpora individuálně reaguje. Na mé zprávy v angličtině i docela svižně. Sám jsem spokojen, proplatili mi dokonce pár tisíc, o které jsem řekněme "chybně" přišel. Stačilo sepsat stížnost a řádně situaci popsat a odůvodnit.

Mimochodem Realty Income (O) už zas chvíli na Degiru nakupovat jde. Donedávna jsem to sám řešil přikupováním VEREIT (VER), se kterým je plánováno spojení. Očekávám 0.705 "óčka" za každý 1 VER. Cena, kterou mezi těmito dvěma tituly udržují arbitrážní roboti, přibližně odpovídá stanovenému poměru. Každopádně aktuální pozice O jsem prodávat nemusel. Ale takové SPG stále nakupovat nejde. Neprodal jsem, jen jsem přikoupil jinde.
Someone who cares about risk. I never could tell a lie that anybody would doubt, nor a truth that anybody would believe.
Osobní PF k 12.3.2021: CSCO,CDR, FRT,GS7, IBM,INTC, MONET,NAS, NRZ,O, PFE,SPG, SPYW,STAG, T,TDOC, URW,VER.

Odpovědět